Bridelle Style Guide ROMANTIC 2

by poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

ROMANTIC

 

 

Styl uzupełniający

glamour

 

Kolory przewodnie

biel / czerń / pudrowy róż / blady róż / nude

 

Kolory uzupełniające

mocca / stare złoto / czekolada

 

Kwiaty

gipsówka / róża / kosmos / storczyk / eustoma

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

minimalizm

kwitnące drzewa owocowe

haute couture

 

 

1. Co za stylizacja! Cudowny wianek o monstrualnej wielkości ozdobił głowę panny młodej niczym kwitnąca korona drzew. Potrzeba odwagi, aby zdecydować się na taką stylizację, ale efekt jest powalający!

2. Romantyczna stylizacja nie musi być słodka! Może być glamour! Aby osiągnąć ten efekt, sięgnij po świece. Są one niezawodnym sposobem na nadanie aranżacji charakteru.

3. Kaligrafowana papeteria w stylu romantic opiera się przede wszystkim na najlepszej jakości papierze oraz wyrafinowanej czcionce.

4. Dodaj do romantycznej aranżacji czarne akcenty! Nada jej to nieoczywisty styl!

5. Kwiaty to niezbędny element dekoracyjny stylu romantic. Bladoróżowe róże gałązkowe, eustomy i jaskry to świetne gatunki na wczesnowiosenne śluby w stylu romantycznym.

6. Dodaj delikatne akcenty do stylizacji. Buty w kolorze pudrowy nude wydłużą optycznie nogi!

 


zdjęcia: PINTEREST