Bridelle Style Guide SECRET GARDEN 5

by poniedziałek, 24 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

SECRET GARDEN

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

róż / błękit / blada lawenda / srebro / śmietankowa biel

 

Kolory uzupełniające

mauve / baby blue / baby pink

 

Kwiaty

róża / eustoma / groszek pachnący / ostróżka / jaskier

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

pastele

motyle

akwarele

 

 

 

1. Akrylowe zaproszenia podbiły serca panien młodych na całym świecie. Kaligrafowane białym tuszem akrylowe płytki są genialną alternatywą dla tradycyjnych, papierowych zaproszeń. Płytki akrylowe można od spodu pomalować farbami, dzięki czemu efekt będzie jeszcze ciekawszy.

2. Przezroczyste krzesła Ghost to ponadczasowa klasyka, która sprawdzi się także na ślubach w stylu tajemniczego ogrodu. Oparcia krzeseł można ozdobić dekoracyjnymi napisami lub pastelowymi, eterycznymi kwiatami.

3. Jasne, pastelowe kwiaty to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych opcji na ślub i wesele. Delikatne jaskry, ogrodowe róże, peonie, groszki pachnące, ostróżki czy kosmosy należą do ulubionych kwiatów przez wszystkie panny młode.

4. Delikatne siateczkowe buty od Jimmy Choo, ozdobione biżuteryjną klamrą w kształcie motyla doskonale wpasowują się w konwencję stylistyki secret garden.

5. Romantyczne stylizacje secret garden nawiązują do vintage. Wszelkie antyczne ozdoby do włosów i welony są bardzo pożądane w tej stylistyce.

6. Kolorowe talerze lub podtalerze doskonale sprawdzą się na wiosennych stołach. Warto dodać takie akcenty kolorystyczne, bo nadają one stołom niepowtarzalny charakter.

 


zdjęcia: PINTEREST

1 odpowiedź
  • Aleksandra
    13 maja, 2019

    Przepiękne zdjęcia, bukiet i dekoracje z kwiatów. Podobne widziałam w kwiaciarni w Warszawie. Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Niebawem mój ślub i właśnie rozważam paletę barw. Ja chcę delikatny róż i beż, ale mężczyzna protestuje.