Bridelle Style Guide COACHELLA 1

by wtorek, 25 maja, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

COACHELLA

 

 

Styl uzupełniający

fashion

 

Kolory przewodnie

brudny róż / miedź / sienna / piasek pustyni / orzech

 

Kolory uzupełniające

brąz / mocca / stare złoto

 

Kwiaty

róża / storczyk / anturium / dalia / róża jerychońska

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

Maroko

pustynia

moda

 

 

 

1. Najsłynniejszy festiwal muzyczny świata, czyli Coachella stał się inspiracją dla branży ślubnej. Stylizacja z powłóczystą suknią i koronkową ramoneską doskonałe wpisuje się w festiwalowy trend.

2. Intymne przyjęcie weselne na patio restauracji w stylu marokańskim genialnie nawiązuje do boho stylistyki Coachella.

3. Suszone trawy i egzotyczne liście oraz gigantyczne bibułowe kwiaty są idealnymi materiałami do stworzenia lekkich i nonszalanckich aranżacji. Kultowe kwiaty Chanel w nowej wersji, wykonane z karbowanej bibuły są must have w stylizacji Coachella!

4. Kolory ziemi idealnie komponują się ze stylistyką festiwalowego boho. Prosta papeteria w różnych odcieniach brązu, beżu i kawy z mlekiem prezentuje się zjawiskowo!

5. Nie lubisz słodkich stylizacji? Postaw na fashion look! Luźny kok na czubku głowy, mocno podkreślone brwi i rozświetlone kości policzkowe wyglądają genialnie w stylistyce Coachella.

6. Lniane i bawełniane tkaniny w naturalnych kolorach świetnie wpisują się w klimat marokańskiego wesela i warto zastosować je w aranżacjach stołów.

 


zdjęcia: PINTEREST