Bridelle Style Guide SECRET GARDEN 6

by środa, 7 lipca, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

SECRET GARDEN

 

 

Styl uzupełniający

romantic

 

Kolory przewodnie

morela / biel / różowy / żółty / złoto

 

Kolory uzupełniające

zieleń / rdza / pistacja

 

Kwiaty

róża / peonia / kosmos / tulipan / mak syberyjski

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

angielski ogród

ryciny botaniczne

kaligrafia

 

 

 

1. Kolorowy papier i czarne wydruki tekstu oraz grafik kwiatowych to patent na niebanalne i romantyczne zaproszenia.

2. Niska, ale pełna kompozycja kwiatowa sprawdzi się na prostokątnym stole. Duże kwiaty użyte w kompozycji przykuwają uwagę i stanowią centralny punkt aranżacji.

3. Biały tort jest zawsze genialną bazą do wszelkiego typu zdobień. Złocony jadalnymi płatkami i cukrowymi kwiatami prezentuje się oszałamiająco!

4. Kolorowe serwetki są doskonałym elementem, który dodaje aranżacji stołowej koloru. Poza nimi możecie użyć kolorowych kieliszków, świec oraz papeterii – winietek i kart menu.

5. Zwarta kompozycja kwiatowa pomimo obfitego kształtu zachwyca lekkością, którą uzyskano dzięki użyciu dużej ilości różnorodnej zieleni oraz pastelowych kwiatów.

6. Ozdobą stołów są także… krzesła! Pamiętajcie o tym podczas wyboru ich kształtu, koloru oraz dekoracji.

 


zdjęcia: PINTEREST