Bridelle Style Guide SECRET GARDEN 7

by środa, 7 lipca, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

SECRET GARDEN

 

 

Styl uzupełniający

fine art

 

Kolory przewodnie

błękit / granat / fiolet / royal blue / mauve

 

Kolory uzupełniające

biel / kobalt / ultramaryna

 

Kwiaty

róża / ostróżka / łubin / dalia / hortensja

 

Pora roku

wiosna / lato / zima

 

Inspiracje

malarstwo holenderskie

fashion

ryciny botaniczne

 

 

 

1. Artystyczny i oryginalny tort ręcznie malowany jadalnymi farbami to kwintesencja stylu fine art! Ręcznie formowane kwiaty z cukru lub papieru ryżowego przepięknie prezentują się na tle kolorowej bryły ciasta.

2. Botki za kostkę wykonane z koronki i zdobione ręcznie formowanymi kwiatami z jedwabiu zachwycą każdą artystyczną, ale i modną pannę młodą.

3. Ręcznie kaligrafowana papeteria na papierze czerpanym, który ma delikatny kolor to prawdziwa sztuka! Pamiętaj, aby dobrać odpowiednie stylistycznie i kolorystycznie znaczki.

4. Ostróżki to wyjątkowe kwiaty, z których tworzone są obłędne instalacje kwiatowe. Występują w kolorach: białym, różowym, błękitnym, granatowym, lawendowymi fioletowym. Są niesamowicie eteryczne, ale bardzo wytrzymałe!

5. Na stole weselnym w artystycznym stylu nie może zabraknąć pozornie niedbałych kompozycji kwiatowych, świec i owoców!

6. Chcesz podkreślić swoją stylizację ślubną? Welon z naszywanymi jedwabnymi kwiatami będzie najlepszym wyborem!

 


zdjęcia: PINTEREST