Bridelle Style Guide TUSCANY 2

by czwartek, 22 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TUSCANY

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

wanilia / rdza / zieleń / złoto / żółć

 

Kolory uzupełniające

cappuccino / szałwia / blady róż

 

Kwiaty

róża / peonia / ostróżka / dalia / jaskier

 

Pora roku

lato

 

Inspiracje

XIX wiek

perły

slow food

 

 

 

1. Tuscany w odmianie al fresco to połączenie tradycji i nowoczesności. Przygotowania w stylizowanych wnętrzach to must have!

2. Kaligrafowana złotym tuszem papeteria ślubna w stylu tuscany nawiązuje czcionką do starodruków.

3. Al fresco w stylu tuscany nie może obejść się bez dodatku żółtych akcentów w postaci owoców cytrusowych!

4. Panna młoda w stylistyce tuscany wybiera suknię łączącą klasykę i nowoczesność. Kieszenie są wyjątkowym akcentem podkreślającym stylizacje.

5. Małe smakołyki na eleganckie party w stylu toskańskim sprawdzą się także w polskiej adaptacji tego niesamowicie eleganckiego stylu.

6. Dodatek żółtego koloru w różnych odcieniach nadaje toskańskiej aranżacji lekkości i energii. Jednym z najczęściej używanych odcieni jest ciepła wanilia.

 


zdjęcia: PINTEREST