Bridelle Style Guide TUSCANY 3

by czwartek, 22 kwietnia, 2021 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

TUSCANY

 

 

Styl uzupełniający

rustic

 

Kolory przewodnie

royal blue / biel / zgaszona zieleń / szarość / granat

 

Kolory uzupełniające

stal / brąz / mocca

 

Kwiaty

róża / lewkonia / ostróżka / skabioza / dalia

 

Pora roku

lato / jesień

 

Inspiracje

regionalne produkty

zioła

naturalne materiały

 

 

 

1. Wygodne tapicerowane meble sprawdzą się idealnie na przyjęciu w stylu tuscany. Goście będą chętnie z nich korzystać, aby chwilę odpocząć od szaleństwa weselnej nocy.

2. Papeterię w stylu tuscany możecie ozdobić welurowymi wstążkami w kolorze błękitnym lub oliwkowym.

3. Regionalne smakołyki, sery i owoce są niezbędne na weselu w stylu toskańskim! Warto przygotować włoski stół na weselu.

4. Toskański ślub bez oliwek nie jest toskański! Motyw liści oliwkowych jest bardzo stylowy!

5. Najczęściej wybieranymi kwiatami na toskańskie śluby są białe rośliny, które w połączeniu z zielenią oliwnych liści prezentują się niezwykle stylowo.

6. Szklane ramki z kaligrafowanymi numerami stołów są bardzo elegancką ozdobą stołów.

 


zdjęcia: PINTEREST