Bridelle Style Guide VINTAGE 3

by środa, 14 kwietnia, 2021
 

Co spędza sen z powiek większości przyszłych panien młodych? Wybór stylistyki ślubu i palety kolorów. Pozornie prosty wybór, w miarę oglądania kolejnych inspiracji w internecie staje się coraz trudniejszy i złożony. Większość waszych wiadomości dotyczy próśb o pomoc w wyborze stylistyki, która będzie dopasowana nie tylko do waszych wyobrażeń o idealnym ślubie, ale także do miejsca, pory roku, zaplanowanej florystyki i aranżacji.

Specjalnie dla was, powstał poniższy przewodnik, który łącznie składać się będzie z ośmiu części i 400 palet inspiracji. Każda paleta to określenie stylu głównego i uzupełniającego, paleta kolorów, kwiaty, pora roku i inspiracje. Każdą paletę opisaliśmy z wypunktowaniem elementów charakterystycznych dla każdego zestawienia.

W ciągu 10 dni pokażemy Wam pierwszą część przewodnika, czyli 50 inspirujących palet.

 

 

 

W tym roku, Bridelle obchodzi 10. urodziny! To dla mnie niezwykłe wydarzenie, bo projekt, który był tylko hobby, stał się pełnoetatową pracą, która mogę to śmiało napisać, zmieniła moje życie. Z okazji okrągłych urodzin i wyjątkowego jubileuszu, jako najstarszego polskiego bloga ślubnego, przygotowałam dla Was, wraz z moim cudownym zespołem i współpracownikami wielki projekt Bridelle Wedding Style Guide. To ośmioczęściowy przewodnik po ślubnych stylizacjach. Każda część składa się, aż z 50 palet inspiracji podzielonych na najpopularniejsze i najpiękniejsze style ślubne. Mam ogromną nadzieję, że lektura przewodnika będzie dla Was inspirująca!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 


 

 

Styl główny

VINTAGE

 

 

Styl uzupełniający

al fresco

 

Kolory przewodnie

morela / brzoskwinia / biel / mandarynka / róż

 

Kolory uzupełniające

szałwia / złoto / pomarańcz

 

Kwiaty

róża / peonia / jaskier / lewkonia / ostróżka

 

Pora roku

wiosna / lato

 

Inspiracje

podróże

antyki

cytrusy

 

 

1. Napiszcie własnoręcznie listy lub słowa przysięgi, która wypowiecie sobie podczas ślubu lub tylko we dwoje. To będzie wasza magiczna pamiątka ze ślubu.

2. Oszałamiająca kompozycja z ogrodowych kwiatów zachwyca rozłożystym kształtem. Peonie i ogrodowe róże to najpiękniejsze kwiaty na ślubu w stylu vintage al fresco.

3. Mała druhenka w stylu vintage to koronki, tiul i wianek na głowie!

4. Pomysłowe wyeksponowanie słodkości na weselu w stylu vintage. Stare książki waga posłużyły do aranżacji słodkiego kącika.

5. Zachwycający bukiet z peoniami i różami uzupełniono owocami kumkwatu w kolorze soczystego pomarańczu. Takie akcenty kolorystyczne genialnie sprawdzają się na ślubach al fresco!

6. W stylu vintage bardzo charakterystyczne jest wykorzystanie starych mebli do różnego rodzaju bufetów. Słodycze lub alkohole zaprezentowane na starej komodzie będą przepięknie wyglądać.

 


zdjęcia: PINTEREST