New York Bridal Week // Kwadratowe dekolty

by czwartek, 7 stycznia, 2021
TRENDY 2021 z New York Bridal Week

 

Przygotuj swoją listę życzeń ślubnych! Tydzień mody w Nowym Jorku, który odbył się tegorocznej jesieni zachwycił i nasycił spragnionych mody ślubnej. Przypominamy, że wiosenne pokazy nie odbyły się w związku z pandemią, a i jesienne były w dużej mierze wyłącznie transmitowane online. Pomimo okrojonej formy prezentacji, nie zabrakło emocji oraz mnóstwa fantastycznych inspiracji. Nie zabrakło trendów, które znamy z poprzednich sezonów, ale często w nowych i zaskakujących odsłonach. Od prostych falban, po romantyczne bufiaste rękawy niczym z Ani z Zielonego Wzgórza, od zabawnych, krótkich kreacji na małe miejskie przyjęcia, po zjawiskowe, eteryczne suknie od największych projektantów w świecie mody ślubnej!

Ruszamy w tym tygodniu śladami 15 najważniejszych trendów w modzie ślubnej na 2021 rok!

 

KWADRATOWE DEKOLTY

 

Ten ostry, bardziej geometryczny styl sprzyja smukłym obojczykom i ramionom i jest prawdziwym powrotem do przeszłości. Kwadratowe dekolty, które były pierwotnie popularne w epoce renesansu, powróciły. Najlepsza wiadomość? Ten trend sprawdzi się w prawie każdym stylu ślubnym: możesz wybrać pomiędzy klasyczną suknią z ciężkiej satyny, albo romantyczną kreacją z koronki lub prostą nowoczesną suknią z krepy.

Kwadratowe dekolty nawiązują także do bardziej współczesnej mody z lat 90. XX wieku. Są architektoniczne, minimalistyczne, a jednak bardzo stylowe.

 

 

Kelly Faetanini // Justin Alexander // BHLDN

 

 

Leanne Marshall // Jenny Yoo // Jenny by Jenny Yoo

 

zdjęcia: materiały prasowe

https://bridelle.pl/2021/jak-zorganizowac-wymarzone-wesele

https://bridelle.pl/2021/zaproszenia-slubne-i-dodatki-od-studio-brzoza