PRONOVIAS TRENDY 2022 // Gigantyczne kwiaty

by środa, 6 października, 2021
 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | GIGANTYCZNE KWIATY

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022

 

Nikt nie ma wątpliwości, że hiszpański dom mody PRONOVIAS wyznacza trendy w modzie ślubnej. To od nich rozpoczynają się prezentacje kolekcji na kolejny sezon. I to w ich kolekcjach znajdujemy trendy, które obserwujemy później podczas New York Bridal Week oraz Barcelona Bridal Week. W tym roku poza trzema regularnymi kolekcjami, Pronovias zachwycił ślubny świat współpracą z jedną z najważniejszych projektantem mody ślubnej na świecie, czyli nowojorską królową Verą Wang.

 

VERA WANG BRIDE x PRONOVIAS

 

Współpraca z amerykańską designerką miała jednoznaczne przełożenie na trendy, które zostały mocno zaakcentowane we wszystkich kolekcjach hiszpańskiej marki. Jak zawsze czekamy z niecierpliwością, aby skonfrontować wybrane przez nas charakterystyczne elementy, z tym co zobaczymy za kilkanaście dni w Nowym Jorku. Będące znakiem rozpoznawczym Very Wang wielowarstwowe falbany czy drapowania, to jedne z najbardziej wyczekiwanych przez nas trendów.

 

15 TRENDÓW

 

Wybrałyśmy 15 trendów, które przewinęły się przez kolekcje Oasis, Eden, Opera i Vera Wang Bride dla Pronovias. Warto zauważyć, że niektóre z nich to wielki powrót do mody ślubnej! Klasyka wraca na salony, ale w nowej i nowoczesnej stylistyce. Nas najbardziej urzekły architektoniczne struktury kreacji. Piękne konstrukcje zostały mistrzowsko wykończone koronkami, wśród których uwagę zwracają te na dekoltach na plecach.

 

 

Kocham Pronovias. Jest to miłość stała i niezmienna, chociaż nie ukrywam, że miewam romanse z innymi markami i projektantami. Niemniej Pronovias ma w moim zawodowym sercu stałe i nienaruszalne miejsce. Kocham ich konsekwencję, wizję i odwagę. Kocham ich za fantastyczne współprace. Kocham ich za zmianę kilka lat temu, która sprawiła, że sukienki w rozmiarach powyżej 40 zaczęły być regularnie projektowane przez większość marek ślubnych. Kocham ich za piękne projekty, które łączą w sobie klasykę, tradycję z nowoczesnością i współczesnymi oczekiwaniami od mody. Jestem szczęśliwa, że Pronovias od tylu lat towarzyszy mi oraz moim Czytelniczkom.

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Gigantyczne kwiaty

 

WOW FACTOR

 

Gigantyczne, materiałowe kwiaty to znak rozpoznawczy Very Wang. Nie mogło ich także zabraknąć w projektach sukni dla Pronovias. To nasz kolejny wow factor z propozycji hiszpańskiej marki. Suknie z ogromnymi kwiatami urzekają nonszalancją i ulotną elegancją. Są nieoczywiste, spektakularne i zdecydowanie robią niesamowite wrażenie. Nasze faworytki to kreacje z kwiatami zdobiącymi asymetrycznie góry sukni. Warto zwrócić uwagę, że Wang proponuje nie tylko białe, ale także czarne kwiaty. Miłośniczki tego elementu dekoracyjnego zachęcamy do obejrzenia kolekcji Very Wang sprzed kilku lat, gdzie proponowała majestatyczne, kolorowe kwiaty z tiulu. Były to wg nas jedne z najbardziej niezwykłych i legendarnych już kolekcji ślubnych.

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | GIGANTYCZNE KWIATY