PRONOVIAS TRENDY 2022 // Proste fasony

by środa, 6 października, 2021
 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | PROSTE FASONY

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022

 

Nikt nie ma wątpliwości, że hiszpański dom mody PRONOVIAS wyznacza trendy w modzie ślubnej. To od nich rozpoczynają się prezentacje kolekcji na kolejny sezon. I to w ich kolekcjach znajdujemy trendy, które obserwujemy później podczas New York Bridal Week oraz Barcelona Bridal Week. W tym roku poza trzema regularnymi kolekcjami, Pronovias zachwycił ślubny świat współpracą z jedną z najważniejszych projektantem mody ślubnej na świecie, czyli nowojorską królową Verą Wang.

 

VERA WANG BRIDE x PRONOVIAS

 

Współpraca z amerykańską designerką miała jednoznaczne przełożenie na trendy, które zostały mocno zaakcentowane we wszystkich kolekcjach hiszpańskiej marki. Jak zawsze czekamy z niecierpliwością, aby skonfrontować wybrane przez nas charakterystyczne elementy, z tym co zobaczymy za kilkanaście dni w Nowym Jorku. Będące znakiem rozpoznawczym Very Wang wielowarstwowe falbany czy drapowania, to jedne z najbardziej wyczekiwanych przez nas trendów.

 

15 TRENDÓW

 

Wybrałyśmy 15 trendów, które przewinęły się przez kolekcje Oasis, Eden, Opera i Vera Wang Bride dla Pronovias. Warto zauważyć, że niektóre z nich to wielki powrót do mody ślubnej! Klasyka wraca na salony, ale w nowej i nowoczesnej stylistyce. Nas najbardziej urzekły architektoniczne struktury kreacji. Piękne konstrukcje zostały mistrzowsko wykończone koronkami, wśród których uwagę zwracają te na dekoltach na plecach.

 

 

Kocham Pronovias. Jest to miłość stała i niezmienna, chociaż nie ukrywam, że miewam romanse z innymi markami i projektantami. Niemniej Pronovias ma w moim zawodowym sercu stałe i nienaruszalne miejsce. Kocham ich konsekwencję, wizję i odwagę. Kocham ich za fantastyczne współprace. Kocham ich za zmianę kilka lat temu, która sprawiła, że sukienki w rozmiarach powyżej 40 zaczęły być regularnie projektowane przez większość marek ślubnych. Kocham ich za piękne projekty, które łączą w sobie klasykę, tradycję z nowoczesnością i współczesnymi oczekiwaniami od mody. Jestem szczęśliwa, że Pronovias od tylu lat towarzyszy mi oraz moim Czytelniczkom.

 

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 


 

Proste fasony

 

Satyna jest dość kontrowersyjnym materiałem. Z jednej strony ciężka, lejąca, pięknie układa się na ciele. Z drugiej strony, jej przeciwnicy nie lubią połysku, który jest charakterystyczny dla tego materiału. Nie da się ukryć jednak, że satyna daje niesamowite możliwości kształtowania drapowań, fałd i plis i dlatego projektanci sięgają po nią, co kilka sezonów. Na 2022 rok zaproponowano różnorodne fasony – od balowych, inspirowanych regencją, aż po lata 90. XX wielu i heroinowy szyk!

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | PROSTE FASONY

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | PROSTE FASONY

 

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | PROSTE FASONY

 

 

PRONOVIAS TRENDY 2022 | PROSTE FASONY

 

 


 

filmowanie wesel