TWÓJ BUKIET ŚLUBNY 2

by poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
 

 

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY

 

Kwiaty są jednym z najważniejszych elementów stylizacji ślubu. Będą towarzyszyć Wam w bukiecie, butonierce, korsarzu, wianku. Będą także jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych wystroju kościoła, obiektu weselnego, a także samochodu, słodkiego stołu czy strefy chillout.

Dekoracje kwiatowe powinny być dostosowane nie tylko do waszego budżetu, ale także do miejsca i pory roku. Polne kwiaty nie będą dobrze prezentować się w pałacowych wnętrzach, a storczyki nie sprawdzą się w rustykalnej aranżacji. Dopasowanie kwiatów ma kluczowe znaczenie dla całej stylistyki ślubu i wesela i warto skonsultować swoje pomysły i wizje z florystą. Posłuchajcie jego argumentów, jeśli będzie Wam doradzać lub odradzać pewne rozwiązania. Mnóstwo porad dotyczących aranżacji kwiatowych, doboru gatunków roślin oraz palety ich kolorów, znajdziecie w najnowszej książce Bridelle. Książkę MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL w promocyjnej cenie możecie zamówić klikając na jej tytuł.

 

Kwiaty w aranżacjach ślubnych i weselnych, to jeden z najbardziej fascynujących i niewyczerpanych tematów, które pojawiają się podczas organizacji ślubu. Od ich ilości, gatunków, kolorów zależy cały styl i charakter uroczystości. Warto przeznaczyć możliwie największą kwotę na aranżacje florystyczne oraz pozostałe elementy dekoratorskie, bo to właśnie strona wizualna będzie najbardziej spektakularną częścią wesela.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zebrałyśmy dla Was ponad 100 najpiękniejszych bukietów, które pokażemy Wam w tym tygodniu w cyklu TWÓJ BUKIET ŚLUBNY. Aby zobaczyć wszystkie części, kliknij na tytuł serii. Każdy bukiet będzie opisany porą roku, stylistyką, kolorystyką oraz wymienione zostaną bazowe kwiaty w kompozycji. Zapraszamy!

 

REKLAMA

 

BUKIET 6

 


 

KWIATY: mak, jaskier, rumianek, ostróżka, groszek pachnący

KOLORYSTYKA: pomarańcz, czerwień, fiolet, biel, żółty

STYLISTYKA: whimsical, boho, romantic

PORA ROKU: lato, jesień

 

 

BUKIET 7

 


 

KWIATY: protea, jaskier, peonia, bugenwilla, liście eukaliptusa

KOLORYSTYKA: amarant, fiolet, karminowy, matowa zieleń

STYLISTYKA: whimsical, tropicana

PORA ROKU: lato

 

 

BUKIET 8

 


 

KWIATY: kosmos, dalia, jaskier, hortensja

KOLORYSTYKA: czerwień, różowy, brudny żółty

STYLISTYKA: boho, rustic

PORA ROKU: lato

 

 

BUKIET 9

 


 

KWIATY: peonia, róża, tuberoza, trawy

KOLORYSTYKA: biel, świeża zieleń, naturalne kolory traw, herbaciany

STYLISTYKA: boho, romantic, rustic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

 

BUKIET 10

 


 

KWIATY: protea, peonia, szachownica, tawułka

KOLORYSTYKA: różowy, soczysta zieleń, fiolet, granat

STYLISTYKA: whimsical, boho, romantic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

zdjęcia: PINTEREST