TWÓJ BUKIET ŚLUBNY 3

by poniedziałek, 2 sierpnia, 2021




 

 

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY

 

Kwiaty są jednym z najważniejszych elementów stylizacji ślubu. Będą towarzyszyć Wam w bukiecie, butonierce, korsarzu, wianku. Będą także jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych wystroju kościoła, obiektu weselnego, a także samochodu, słodkiego stołu czy strefy chillout.

Dekoracje kwiatowe powinny być dostosowane nie tylko do waszego budżetu, ale także do miejsca i pory roku. Polne kwiaty nie będą dobrze prezentować się w pałacowych wnętrzach, a storczyki nie sprawdzą się w rustykalnej aranżacji. Dopasowanie kwiatów ma kluczowe znaczenie dla całej stylistyki ślubu i wesela i warto skonsultować swoje pomysły i wizje z florystą. Posłuchajcie jego argumentów, jeśli będzie Wam doradzać lub odradzać pewne rozwiązania. Mnóstwo porad dotyczących aranżacji kwiatowych, doboru gatunków roślin oraz palety ich kolorów, znajdziecie w najnowszej książce Bridelle. Książkę MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL w promocyjnej cenie możecie zamówić klikając na jej tytuł.

 

Kwiaty w aranżacjach ślubnych i weselnych, to jeden z najbardziej fascynujących i niewyczerpanych tematów, które pojawiają się podczas organizacji ślubu. Od ich ilości, gatunków, kolorów zależy cały styl i charakter uroczystości. Warto przeznaczyć możliwie największą kwotę na aranżacje florystyczne oraz pozostałe elementy dekoratorskie, bo to właśnie strona wizualna będzie najbardziej spektakularną częścią wesela.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zebrałyśmy dla Was ponad 100 najpiękniejszych bukietów, które pokażemy Wam w tym tygodniu w cyklu TWÓJ BUKIET ŚLUBNY. Aby zobaczyć wszystkie części, kliknij na tytuł serii. Każdy bukiet będzie opisany porą roku, stylistyką, kolorystyką oraz wymienione zostaną bazowe kwiaty w kompozycji. Zapraszamy!

 

REKLAMA

 

BUKIET 11

 


 

KWIATY: peonia, ostróżka, protea, szarłat, róża, hortensja, eukaliptus, ruskus, skabioza, jaskier

KOLORYSTYKA: morela, brzoskwinia, bordo, błękit, zieleń, różowy

STYLISTYKA: whimsical, boho, romantic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

 

BUKIET 12

 


 

KWIATY: peonia, róża, anemon, jaskier

KOLORYSTYKA: koralowy, biel, bordo, karminowy

STYLISTYKA: whimsical, tropicana

PORA ROKU: wiosna, lato

 

 

BUKIET 13

 


 

KWIATY: peonia, róża, storczyk, miesiącznica (silver dollar)

KOLORYSTYKA: brudna biel, brąz, złoto, stare złoto, mocca

STYLISTYKA: boho, rustic

PORA ROKU: lato, jesień

 

 

BUKIET 14

 


 

KWIATY: anturium, róża, groszek pachnący

KOLORYSTYKA: biel, srebro

STYLISTYKA: classic

PORA ROKU: zima

 

 

BUKIET 15

 


 

KWIATY: róża, peonia, dalia, skabioza

KOLORYSTYKA: różowy, morela, brzoskwinia, fiolet

STYLISTYKA: whimsical, boho, rustic

PORA ROKU: lato, jesień

 

zdjęcia: PINTEREST