TWÓJ BUKIET ŚLUBNY 4

by poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
 

 

TWÓJ BUKIET ŚLUBNY

 

Kwiaty są jednym z najważniejszych elementów stylizacji ślubu. Będą towarzyszyć Wam w bukiecie, butonierce, korsarzu, wianku. Będą także jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych wystroju kościoła, obiektu weselnego, a także samochodu, słodkiego stołu czy strefy chillout.

Dekoracje kwiatowe powinny być dostosowane nie tylko do waszego budżetu, ale także do miejsca i pory roku. Polne kwiaty nie będą dobrze prezentować się w pałacowych wnętrzach, a storczyki nie sprawdzą się w rustykalnej aranżacji. Dopasowanie kwiatów ma kluczowe znaczenie dla całej stylistyki ślubu i wesela i warto skonsultować swoje pomysły i wizje z florystą. Posłuchajcie jego argumentów, jeśli będzie Wam doradzać lub odradzać pewne rozwiązania. Mnóstwo porad dotyczących aranżacji kwiatowych, doboru gatunków roślin oraz palety ich kolorów, znajdziecie w najnowszej książce Bridelle. Książkę MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL w promocyjnej cenie możecie zamówić klikając na jej tytuł.

 

Kwiaty w aranżacjach ślubnych i weselnych, to jeden z najbardziej fascynujących i niewyczerpanych tematów, które pojawiają się podczas organizacji ślubu. Od ich ilości, gatunków, kolorów zależy cały styl i charakter uroczystości. Warto przeznaczyć możliwie największą kwotę na aranżacje florystyczne oraz pozostałe elementy dekoratorskie, bo to właśnie strona wizualna będzie najbardziej spektakularną częścią wesela.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

Zebrałyśmy dla Was ponad 100 najpiękniejszych bukietów, które pokażemy Wam w tym tygodniu w cyklu TWÓJ BUKIET ŚLUBNY. Aby zobaczyć wszystkie części, kliknij na tytuł serii. Każdy bukiet będzie opisany porą roku, stylistyką, kolorystyką oraz wymienione zostaną bazowe kwiaty w kompozycji. Zapraszamy!

 

REKLAMA

 

BUKIET 16

 


 

KWIATY: mak, róża, jaskier, ostróżka, peonia

KOLORYSTYKA: różowy, pudrowy, granat, morela

STYLISTYKA: whimsical, boho, romantic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

 

BUKIET 17

 


 

KWIATY: róża angielska, róża ogrodowa, róża gałązkowa

KOLORYSTYKA: biel, brzoskwinia, herbaciany, pudrowy

STYLISTYKA: whimsical, classic, elegance

PORA ROKU: wiosna, lato, jesień

 

 

BUKIET 18

 


 

KWIATY: róża, jaskier, peonia, skabioza

KOLORYSTYKA: czerwień, różowy, purpura, fiolet

STYLISTYKA: boho, rustic

PORA ROKU: lato, jesień

 

 

BUKIET 19

 


 

KWIATY: róża, dalia, kraspedia, lewkonia

KOLORYSTYKA: różowy, ecru, wanilia, żółty, morela

STYLISTYKA: boho, romantic, rustic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

 

BUKIET 20

 


 

KWIATY: peonia, ostróżka, tawułka, mikołajek, skabioza

KOLORYSTYKA: różowy, granat, fiolet, biel

STYLISTYKA: whimsical, boho, romantic, rustic

PORA ROKU: wiosna, lato

 

zdjęcia: PINTEREST