Tydzień z książką „MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL” // GLAMOUR

by środa, 28 kwietnia, 2021
Tydzień z książką

„MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL”

 

Uwielbiam podróżować na sesje po Polsce! Mamy tyle przepięknych miejsc w kraju, w których odbywają się ślubu i wesela. Zachwycamy się Toskanią i Kalifornią, a naprawdę Polska oferuje równie zjawiskowe lokalizacje. Jednym z najpiękniejszych rejonów Polski, który obfituje w różnorodne obiekty weselne jest województwo wielkopolskie. I to był kierunek naszej kolejnej wyprawy zdjęciowej do książki. Piękny, spektakularny pałac i swojski młyn!

 

 

 

 

Pałac w Pępowie totalnie nas oszołomił! Odrestaurowany z pietyzmem, majestatyczny, ogromny! Wnętrza z doskonale zachowaną architekturą i freskami zachwycają i zapierają dech w piersiach! To w najbardziej reprezentacyjnej sali pałacu, odbyła się kolejna realizacja do książki. Tym razem w stylistyce glamour. Przepiękna, dwuczęściowa suknia ślubna przyleciała na sesję aż z Izraela. Nasza ulubiona projektanta Zahavit Tshuba po raz trzeci wzięła udział w naszej realizacji. Uwielbiamy jej styl! Suknia ze spektakularnym tiulowym trenem, zjawiskowo prezentowała się na tle ogromnej, ponad 7-metrowej! ściany! Wyobrażacie sobie ten rozmach!

Sesja w pałacu miała także swoje wady 😉 Jakie? SCHODY! Sesja odbywała się na pierwszym piętrze, ale pierwsze piętro w tak ogromnym i wysokim pałacu, to jak trzecie piętro w bloku. Kondycja była potrzebna każdemu! Podczas, gdy Magda fotografowała niestrudzenie modelkę na tle fresków, a ja wraz z florystkami przygotowywałyśmy stół pod arkadami. Chciałyśmy zachować południowy charakter aranżacji i dlatego aranżacja stołu powstała niby pod zadaszeniem, ale nadal na świeżym powietrzu.

I tak oto powstała wyrazista, bardzo elegancka stylizacja z czarnym cekinowym obrusem i… parasolką! Ale więcej nie zdradzę, tylko zapraszam do obejrzenia całej realizacji oraz porad związanych z przygotowaniem ślubu w stylu glamour do naszej nowej książki. Link do książki znajdziecie poniżej.

Życzę Wam miłego wieczoru!

Karolina

 


 

 

Jeśli chcesz zamówić książkę w promocyjnej cenie, kliknij poniżej lub na okładkę:

https://www.gandalf.com.pl/b/moj-slub-moj-styl/

 

 

 

okładka fotografia: MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY
okładka stylizacja: KAROLINA WALTZ / BRIDELLE