Tydzień z książką „MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL” // AL FRESCO

by środa, 28 kwietnia, 2021Tydzień z książką

„MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL”

 

Nasza druga wielkopolska realizacja do książki Mój ślub, mój styl odbyła się w gościnnym Młynie Kowalewko, który wierne Czytelniczki mogą pamiętać z naszej pierwszej książki Bridelle Style. Inspirujące pomysły na ślub. Wówczas młyn wystylizowaliśmy na marokański riad. Tym razem postawiłyśmy na bardzo romantyczne (i nasze ukochane) boho z ogromnymi łapaczami snów, urokliwą aranżację stołową i przepiękną florystyką.

 

 

 

 

Ten młyn jest totalnie magiczny! Uwielbiamy jego atmosferę, architekturę, kolorowe krzesła i właścicieli! Cudowne miejsce z duszą i przepięknym otoczeniem! Do tego miejsca będę zawsze powracać z wielkim sentymentem. Kocham tę realizację, bo po pierwsze to moje ukochane boho, po drugie w tej sesji znalazło się mnóstwo przedmiotów wykonanych ręcznie w pracowni naszej redakcji z wielką pomocą mojej Mamy, a po trzecie z wielką satysfakcją stwierdzam, że byliśmy pierwszą ekipą, która zrealizowała w Polsce sesję z motywem suszonych traw, które jak wiecie opanowały branżę ślubną na całym świecie.

Ogromne łapacze snów, które wykonała moja Mama z szydełkowych serwet stworzyły spektakularną ścianę za stołem pary młodej. Do tego stare dywany w wypłowiałych kolorach, gliniane butelki, które przemierzyły z nami pół Polski, poroża jeleni, z których niewyobrażalnie zdolne florystki stworzyły… bukiet ślubny i mnóstwo, mnóstwo, mnóstwo dodatków i detali! TAK! Nie jestem minimalistką 🙂

Jeśli kochacie koronki, pastelowe kwiaty, trawy, artystyczny nieład i ogromne wyplatane fotele, to obiecuję, że będziecie zachwyceni tą realizacją!

Życzę Wam miłego wieczoru!

Karolina

 


 

 

Jeśli chcesz zamówić książkę w promocyjnej cenie, kliknij poniżej lub na okładkę:

https://www.gandalf.com.pl/b/moj-slub-moj-styl/

 

 

 

okładka fotografia: MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY
okładka stylizacja: KAROLINA WALTZ / BRIDELLE