Tydzień z książką „MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL” // RECENZJE

by piątek, 30 kwietnia, 2021Tydzień z książką

„MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL”

 

Jest nam niezmiernie miło, że nasza najnowsza książka trafia do waszych rąk i jesteście nią zachwyceni! Dla nas to największy komplement, kiedy osoby, dla których powstała ta książka dzielą się swoim zachwytem! Dziękujemy zarówno przyszłym pannom młodym, jak i wszystkim osobom pracującym w branży ślubnej, które sięgnęły po nasz przewodnik po stylach.

Z przyjemnością prezentujemy recenzje naszej książki od fantastycznych konsultantek! Czy można sobie wyobrazić bardziej cenne słowa uznania, niż od profesjonalistów związanych z branżą ślubną? Jeszcze raz ogromnie dziękujemy i zapraszamy do zapoznania się z recenzjami.

Karolina

 


 

 

RECENZJA WYTWÓRNIA ŚLUBÓW

 

 

„Mój ślub, mój styl” to kolejna książka silnego duetu inspirujących kobiet. Karolina Waltz już od wielu lat jest rekinem ślubnego świata. Stworzony przez nią portal Bridelle służy za prawdziwą skarbnicę wiedzy. Wraz z genialną fotografką – Magdaleną Piechotą, której wprawne oko, talent i lata praktyki skutkują cudownymi zdjęciami – stworzyły kolejną już książkę o tematyce ślubno-weselnej.

Magdalena Zięba-Wypych / Wytwórnia Ślubów

 

 

Przeczytaj całą recenzję TUTAJ

 

 

zdjęcie: Magdalena Zięba-Wypych / Wytwórnia Ślubów

 

 


 

 

 

RECENZJA PERFECT WEDDING

 

 

„Mój ślub, mój styl” to publikacja, która przyda się Wam na każdym etapie organizacji wesela. Jestem przekonana, że dzięki niej wybór stylu wesela nie będzie stanowił dla Was problemu. Jeżeli natomiast macie już wybrany styl, to znajdziecie tu wyjątkowe inspiracje i porady, które nie zawsze muszą kosztować krocie. Muszę jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że autorki kilkukrotnie podkreślają jak ważny jest indywidualizm przy organizacji wesel i w 100% się z tym zgadzam.

Aleksandra Kwiecień / Perfect Wedding

 

 

Przeczytaj całą recenzję TUTAJ

 

 

zdjęcie: Aleksandra Kwiecień / Perfect Wedding

 

 


 

RECENZJA ŚLUBNY NIEPORADNIK

 

 

We wspominanej książce, chociaż jest tak pięknie wydana że słowo “album” wydaje mi się bardziej odpowiednie. Wszystko jest tutaj dopracowane – od przepięknych grafik i fontów po spójne, zachwycające sesje stylizowane. Zdjęcia Magdaleny znam i cenię – myślę, że mogłyby z łatwością gościć na okładkach światowych czasopism. Karolina, od lat jest na rynku ślubnym – a jej stylizacje i wysmakowane pomysły inspirują od wielu sezonów.

Kasia / Ślubny Nieporadnik

 

 

Przeczytaj całą recenzję TUTAJ

 

 

zdjęcie: Kasia / Ślubny Nieporadnik

 

 


 

 

Jeśli chcesz zamówić książkę w promocyjnej cenie, kliknij poniżej lub na okładkę:

https://www.gandalf.com.pl/b/moj-slub-moj-styl/

 

 

 

okładka fotografia: MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY
okładka stylizacja: KAROLINA WALTZ / BRIDELLE