Tydzień z książką „MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL” // CLASSIC

by czwartek, 29 kwietnia, 2021Tydzień z książką

„MÓJ ŚLUB, MÓJ STYL”

 

Styl klasyczny jest podstawą wszystkich ślubnych stylistyk i nie mogło go zabraknąć w naszej najnowszej książce. Długo nie zastanawiałam się nad kolorystyką tej realizacji. ZŁOTO! Ponadczasowe, doskonale sprawdzające się o każdej porze roku i idealnie komponujące się z każdą inną paleta barw. Złoto może stanowić uzupełnienie dla każdej innej barwy, ale może być także samodzielnym i głównym kolorem na ślubie. Jak to zrobiłyśmy i gdzie? Przeczytaj poniżej.

 

 

 

 

Pałac Zdunowo ugościł nas serdecznie, a pogoda nie zawiodła. To było dla nas niezwykle ważne, ponieważ sesja i aranżacja stołu zostały zaplanowane w pięknym i zadbanym ogrodzie przy pałacu. Okrągły i elegancki stół został zaaranżowany w dominancie złotego koloru w wielu odcieniach. Przepiękna kompozycja w centralnym punkcie stołu, do tego złoty obrus z cekinów, złote sztućce i podtalerze, złote krzesła i papeteria. Wszystko przełamane brudnymi odcieniami różu i beżu. Wyrafinowana klasyka i prostota!

A do tego oszałamiająca suknia ślubna od naszej ulubionej izraelskiej projektantki Galii Lahav! Zabudowana, z długimi rękawami, a jednak niewiarygodnie seksowna! Szczególnie, że uzupełniona złotymi butami i woalką ze złotymi gwiazdkami. Takiej ilości złota, chyba nigdy nie widziałam!

Te sześć realizacji do nowej książki było dla nas ogromnym wyzwaniem. Podróże po całej Polsce, mnóstwo logistyki, dopasowywania terminów każdego z wykonawców, który pracował podczas realizacji, setki kwiatów, setki kilogramów pudeł, toreb i mebli. Czy było warto? Tak. Kiedy patrzę na naszą najnowszą książkę to jestem naprawdę dumna z pracy, którą wykonaliśmy. Jestem szczęśliwa, że mogę realizować swoje marzenia. Jestem wdzięczna losowi, że tak pokierował moim życiem, że trafiłam do branży ślubnej. Warto spełniać swoje marzenia…

Życzę Wam miłego wieczoru!

Karolina

 


 

 

Jeśli chcesz zamówić książkę w promocyjnej cenie, kliknij poniżej lub na okładkę:

https://www.gandalf.com.pl/b/moj-slub-moj-styl/

 

 

 

okładka fotografia: MAGDALENA PIECHOTA PHOTOGRAPHY
okładka stylizacja: KAROLINA WALTZ / BRIDELLE