Współczesny manicure w salonie PIED-DE-POULE

by sobota, 26 listopada, 2022Modny manicure to ważny element stylu dla każdej kobiety. Nowoczesne trendy rządzą się swoimi prawami. Zmieniają się poglądy na temat lakieru, koloru, zmiany pory roku. Manicure to nowoczesna procedura, którą chętnie wykonają specjaliści. Współczesny manicure w salonie PIED-DE-POULE

 

Manicure – podstawowe typy

Modę pokazuje się nie tylko w ubraniach czy butach, ale także w paznokciach. Jaskrawe i soczyste odcienie paznokci są dziś modne – sprawiają, że obraz jest ekstrawagancki i niepowtarzalny. Ponieważ każdy ma inny gust, istnieje wiele rodzajów modnego manicure. Obecnie istnieją następujące typy:

  • francuski – ma swój typowy wzór na końcu paznokcia;
  • europejski – w tym typie nożyczki do skórek nie są używane, jest tworzone w sposób, którym skórki się nie obcina;
  • aparatowy – jest uważany za podgatunek typu europejskiego, naskórek jest usuwany za pomocą specjalnego aparatu;
  • odcinany – to klasyczny wygląd, podczas jego tworzenia naskórek jest odcinany specjalnym narzędziem;
  • manicure spa to kompletny zestaw zabiegów na dłonie, który pozwala uporządkować skórę i zapobiegać pojawianiu się chorób grzybiczych;
  • manicure artystyczny – zawiera w sobie unikalną kombinację kolorów.

Wybór zależy od preferencji klienta.

 

Jak wybrać kształt paznokci

Wybór formy jest ważnym niuansem. Od tego może zależeć żywotność całego manicure. Nie tylko klient decyduje w tej kwestii, ale także specjalista, patrząc na palce. I tak się zdarza czasem, że ​​wybrany kształt paznokci w ogóle nie pasuje do kształtu palców.

Na przykład kwadratowe paznokcie są odpowiednie dla tych, którzy mają długą płytkę paznokcia, a także dla tych, którzy stale pracują przy komputerze. Daje to większą wygodę. Wręcz owalne lub okrągłe są elementem kobiecości, dodają delikatności i wyrafinowania. Paznokcie w kształcie migdałów nie są odpowiednie dla dziewcząt, które uprawiają sport lub są zawsze aktywne. Ta forma nie nadaje się do kruchych płyt.

Jeśli dziewczyna ma grube i krótkie palce, lepiej dla niej wybrać okrągły lub owalny kształt, a dla tych, którzy mają długie i cienkie palce, kwadratowy kształt jest idealny.

Ważnym szczegółem jest to, że kształt końcówek paznokcia powinien odpowiadać naskórkowi. Tylko wtedy cały manicure będzie kompetentny i piękny.

Wybierając lakiery, możesz wrócić się do swoich życzeń lub zaleceń specjalisty. Z reguły eksperci często doradzają, co jest najlepsze dla konkretnego stylu lub palców. Ale dzisiaj różnorodność kolorów oraz wizerunków pozwala wybrać piękny i modny manicure i możesz to zrobić w krótkim czasie w salonie PIED-DE-POULE.

 

Zalety naszego salonu

Specjaliście PIED-DE-POULE oferuje szeroki zakres usług. Aby zaoszczędzić czas, możesz skorzystać z nie tylko wysokiej jakości usługi manicure, ale także pedicure, stylizacji włosów oraz makijażu. Kilku specjalistów może świadczyć usługi jednocześnie. Do wszystkich zabiegów wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały i narzędzia, które gwarantują doskonały efekt wykonanej pracy.

Wszyscy pracownicy regularnie uczestniczą w kursach podwyższenia kwalifikacji i umiejętności, ucząc się nowych technik. Dobrze wykonana praca zadowoli Cię do następnej korekty. Nie odkładaj wizyty u specjalisty od paznokci. Zadbane dłonie to klucz do sukcesu i pewności siebie każdej osoby.