SUKNIE PRONOVIAS 2023 // Vera Wang Bride 2

by środa, 25 stycznia, 2023PRONOVIAS 2023

Vera Wang Bride cz. 2

 

 

Coroczna prezentacja kolekcji ślubnych marki PRONOVIAS jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mody ślubnej. To także jedno z tych wydarzeń, na które czekam zawodowo. Pronovias to gwarancja show na najwyższym poziomie, kilka kolekcji oraz ponad 100 kreacji. Jest to największa firma ślubna na świecie. Jest to także najbardziej rozpoznawalna marka sukien ślubnych, która ma swoje salony na każdym kontynencie. Od wielu dekad Pronovias wyznacza trendy w modzie ślubnej. Znane współprace marki z takimi projektantkami jak Vera Wang czy Georgina Chapman (współzałożycielka marki Marchesa), Ashley Graham (autorska kolekcja sukien ślubnych plus size) sprawiły, że pozycja Pronovias w ślubnym świecie jest absolutnie nie do podważenia.

Miałam ogromną przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w zamkniętych pokazach marki podczas Barcelona Bridal Week. To zawsze ogromne przeżycie dla mnie i jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku. W Polsce Pronovias ma jeden salon firmowy, który mieści się w Warszawie, w Atrium Centrum w alei Jana Pawła II 27. Poza tym miejscem, suknie dostępne są w salonach partnerskich w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Sopocie i Rzeszowie (adresy znajdziecie na stronie firmowej).

 

 

 

 

Kiedy amerykańska królowa mody ślubnej Vera Wang rozpoczęła współpracę z Pronovias byłyśmy totalnie zachwycone! Innowacyjna, odważna, bezkompromisowa Vera Wang i legendarna oraz globalna marka ślubna Pronovias. Z tego musiała powstać niezwykła, zjawiskowa, zaskakująca i porywająca współpraca. I tak się stało. Zeszłoroczna (pierwsza) kolekcja Very Wang dla Pronovias zachwyciła całą branżę ślubną. Byłyśmy bardzo ciekawe, czy kolejna kolekcja dorówna tej premierowej. Dorównała. Jest to kolekcja całkowicie w duchu nowojorskiej designerki.

VERA WANG BRIDE to szalona, wyzwolona, kochająca modę panna młoda. Lekko nonszalancka, wręcz zahaczająca o heroinowy szyk, pełna seksownych detali kolekcja jest strzałem w 10! Dostępna w rozmiarach 0-32 (amerykańska rozmiarówka).

 

 

 

 

Uwielbiam projekty Very Wang od początku mojej pracy w branży ślubnej, czyli ponad 17 lat. Jej autorskie kolekcje były czymś absolutnie zjawiskowym. Najsłynniejsze projekty z lat 2009, 2010, 2011 i 2012 przeszły do klasyki mody ślubnej. I kiedy zdawało się, że Vera Wang zostanie już w swoim charakterystycznym i fantastycznym stylu na zawsze, pojawiła się współpraca z Pronovias, która odświeżyła styl projektantki, która tegoroczną kolekcją VERA WANG BRIDE udowadnia, że królowa sukien ślubnych jest tylko jedna.

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sukni z najnowszych kolekcji, które znajdziecie tylko na Bridelle. W przyszłym tygodniu dokonamy podsumowania trendów, które promuje PRONOVIAS i skonfrontujemy je z propozycjami, które zaprezentowano podczas jesiennego tygodnia mody ślubnej, który odbył się w październiku 2022 w Nowym Jorku.

Wszystkie kolekcje znajdziecie na blogu Bridelle.pl pod tagiem PRONOVIAS 2023.

 

 

HONORATA

 

 

ISABELINA

 

 

JOSELINA

 

 

LENITA

 

 

LIBERTAD

 

 

LUMINOSA

 

 

MARIELA

 

 

MARUJA

 

 

MAYELA

 

 

MAYOLA

 

 

MELIORA

 

zdjęcia: materiały prasowe PRONOVIAS