SUKNIE PRONOVIAS 2023 // Versailles Colletion 1

by wtorek, 24 stycznia, 2023PRONOVIAS 2023

Versailles Collection cz. 1

 

 

Coroczna prezentacja kolekcji ślubnych marki PRONOVIAS jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mody ślubnej. To także jedno z tych wydarzeń, na które czekam zawodowo. Pronovias to gwarancja show na najwyższym poziomie, kilka kolekcji oraz ponad 100 kreacji. Jest to największa firma ślubna na świecie. Jest to także najbardziej rozpoznawalna marka sukien ślubnych, która ma swoje salony na każdym kontynencie. Od wielu dekad Pronovias wyznacza trendy w modzie ślubnej. Znane współprace marki z takimi projektantkami jak Vera Wang czy Georgina Chapman (współzałożycielka marki Marchesa), Ashley Graham (autorska kolekcja sukien ślubnych plus size) sprawiły, że pozycja Pronovias w ślubnym świecie jest absolutnie nie do podważenia.

Miałam ogromną przyjemność i zaszczyt uczestniczyć w zamkniętych pokazach marki podczas Barcelona Bridal Week. To zawsze ogromne przeżycie dla mnie i jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów w roku. W Polsce Pronovias ma jeden salon firmowy, który mieści się w Warszawie, w Atrium Centrum w alei Jana Pawła II 27. Poza tym miejscem, suknie dostępne są w salonach partnerskich w czterech miastach: Warszawie, Krakowie, Sopocie i Rzeszowie (adresy znajdziecie na stronie firmowej).

 

 

 

 

Dziś prezentujemy wam najbardziej wyjątkową i ekskluzywną kolekcję domu mody Pronovias, która podobnie jak linia Privée jest co roku prezentowana wśród nowości. To linia Atelier Haute Couture zaprojektowana i sygnowana nazwiskiem głównej projektantki hiszpańskiej marki, czyli Alessandry Rinaudo. Tegoroczna kolekcja nosi nazwę VERSAILLE i w 100% oddaje ducha pięknego i majestatycznego Wersalu. Suknie olśniewają fasonami i krojami. To totalny sztos krawiectwa haute couture. Każda z sukni zachwyca pięknie skrojonymi materiałami, które opływają sylwetkę tworząc nienaganne linie. Kolekcja jest najdroższa z całej prezentacji Pronovias 2023. Dostępna jest w rozmiarach od 0 do 20 (rozmiarówka amerykańska).

 

 

 

 

Kolekcja VERSAILLE to majstersztyk. Przepiękna, spójna, z fantastycznych tkanin. Cudowne kroje, perfekcyjne krawiectwo. Prawdziwy haute couture, czyli ręczne szycie na miarę. Prostota kreacji z tej kolekcji zniewala doskonałymi liniami i dopasowaniem fasonów do tkanin, z których zostały uszyte. Zachwycają zarówno wyrafinowane sylwetki oraz idealne zdobieniami. Miłość od pierwszego wejrzenia z mojej strony!

– Karolina Waltz – redaktor naczelna Bridelle.pl

 

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich sukni z najnowszych kolekcji, które znajdziecie tylko na Bridelle. W przyszłym tygodniu dokonamy podsumowania trendów, które promuje PRONOVIAS i skonfrontujemy je z propozycjami, które zaprezentowano podczas jesiennego tygodnia mody ślubnej, który odbył się w październiku 2022 w Nowym Jorku.

Wszystkie kolekcje znajdziecie na blogu Bridelle.pl pod tagiem PRONOVIAS 2023.

 

 

ANAIS

 

 

 

ANTOINETTE

 

 

BIJOU

 

 

CADENET

 

 

CAPUCINE

 

 

CHERET

 

 

CHARLOTTE

 

 

COMTESSE

 

 

CORDAY

 

 

DAME

 

 

DAUPHINE

 

 

DUMAS

 

 

EDELINE

 

 

ETIENETTE

 

 

ESMEE

 

FAYETTE

 

 

GAZELLE

 

 

HONORINE

 

 

ISELDA

 

 

JADELIN

 

 

JUSTINE

 

 

MADAME

 

zdjęcia: materiały prasowe PRONOVIAS