Jak elegancko ubrać się jako pan młody na ślub 2023?

by sobota, 20 maja, 2023Pan młody może ubrać się na swoje wesele na różne sposoby. Obecnie, wiele jest stylizacji, które trafiają w gust każdego mężczyzny. Różnorodność kolorów, wzorów oraz krojów umożliwia puszczenie wodzy fantazji i ubranie się w coś niecodziennego. Bardzo modne są garnitury z nutą nowoczesności, jednak obok takich garniturów bardzo popularny stał się również powrót do klasyki.

 

 

 

 

Coraz częściej panowie młodzi sięgają po szykowne smokingi, dodające powagi i gwarantujące bezkompromisową elegancję na każdym kroku. Czy można jednak znaleźć coś ciekawego wśród klasycznych modeli?

Oczywiście, jednym z rozwiązań są zyskujące na popularności garnitury smokingowe w różnych odcieniach, takich jak granat, bordo, czy butelkowa zieleń. Takie zestawienia będą się świetnie prezentować w dniu ślubu oraz podczas całej zabawy. Bardzo interesującym rozwiązaniem może być właśnie smoking w kolorze butelkowej zieleni. Jest to nieco mniej oczywisty kolor do wyboru dzięki czemu, gdy go założysz, na pewno będziesz się wyróżniał od pozostałych gości.

 

 

 

 

Garnitur na wesele w stylu glamour

 

Smoking to strój, który kojarzy się z wysokim poziomem elegancji. Sprawdzi się wspaniale podczas wesela w stylu glamour, gdy para postanawia, że wszystko ma być w klimacie baśni i pałacu. Garnitur ten posiada wiele możliwości, by odznaczać się ciekawymi dodatkami oraz detalami. Idealnym przykładem jest smoking żakardowy. Charakteryzuje się on ozdobnym wzorem kwiatowym lub ornamentami na całej marynarce. Tak dobrany garnitur będzie świetnie prezentował się podczas tańców oraz w blasku świateł na sali weselnej.

Jest to świetny pomysł, by ubrać się w sposób wyjątkowy jako pan młody na swoje wesele. Smoking nie należy do strojów, które widuje się codziennie, dlatego tym bardziej podkreśli on specjalny charakter tego dnia. Zwłaszcza jeśli jako młoda para podoba wam się oficjalny styl, pełen przepychu oraz uroku. Jako pan młody w smokingu z pewnością będziesz ubrany najlepiej spośród wszystkich mężczyzn. To Tobie przypada główna rola tego dnia, dlatego tym bardziej ubiór powinien świadczyć o tym, jak ważną postacią jesteś.

 

 

 

 

Chcesz zachwycić? Załóż smoking!

 

Perfekcyjny strój to także przepis, by wyjść szykownie na zdjęciach. Zadbaj, by rozmiar był odpowiednio dopasowany do Twojej sylwetki. W przypadku smokingu będziesz mieć pewność, że wyglądasz dobrze. Jego kolorystyczne dopasowanie oraz elementy ozdobne, podkreślą Twoją męskość, elegancję i powagę, dzięki czemu na zdjęciu zaprezentujesz się szykownie.

Bogaty wybór spośród smokingów znajdziesz w kolekcjach Giacomo Conti oraz Sunset Suits, dla panów młodych na ślub 2023. Czekają tu dla Ciebie zarówno smokingi gładkie, klasyczne w swoim wyglądzie oraz wyrazie, jak i żakardowe, nieco nowocześniejsze, z nutą ekstrawagancji, w postaci ozdobnego motywu kwiatowego lub ornamentów na całej marynarce.

Panna młoda dokłada wielu starań, by jej strój oraz stylizacja były perfekcyjne w dniu ślubu. Pan młody również powinien zadbać o zjawiskowość swojego stroju. Smoking to jedno z rozwiązań, które zapewni Ci ubiór na wysokim poziomie elegancji.

 

zdjęcia: materiały prasowe GIACOMO CONTI