5/8 Designerskie dni otwarte w andel’s Hotel Łódź

by poniedziałek, luty 27, 2012

Ślub i wesele często pierwszą dużą imprezą organizowaną samodzielnie przez młode pary. Ci, którzy własne wesele mają już za sobą lub ci, którzy na co dzień zajmują się organizacją imprez wiedzą, na jak wiele szczegółów trzeba zwrócić uwagę. Dlatego podczas weselnych dni otwartych w andels Hotel Łódź swoim doświadczeniem i wiedzą dzielili się pracownicy hotelu, a porad stylizacyjnych udzielała Agata Wojtkiewicz.

W ANDEL’S HOTEL ŁÓDŹ od samego rana 12 lutego panowała imprezowa atmosfera. Można było zobaczyć panie w ślubnych sukniach i fotografów. W jednej z sal pojawiły się torty weselne, a po 10:00 rozbrzmiały dźwięki muzyki na żywo. Wówczas – jakby przywołane tymi radosnymi melodiami – w lobby zaczęły pojawiać się pary. Przyszli się dowiedzieć się, jak zorganizować swoje wymarzone wesele i uzyskać cenne porady od profesjonalistów zajmujących się organizacją imprez i stylizacją.

Tak zaczął się Weselny Dzień Otwarty w ANDEL’S HOTEL ŁÓDŹ, który odbył się już po raz drugi. Bridelle było patronem medialnym tegorocznej edycji, w której wzięło udział ponad 100 par i ich bliskich, a gościem specjalnym była znana projektantka Agata Wojtkiewicz. Zaprezentowała ona bieżące tendencje w modzie ślubnej i opowiedziała, jak dobrać idealną suknię i dodatki do niej, aby olśnić gości i swojego wybranka.

Agata Wojtkiewicz podkreśliła, że Moda ślubna podlega tendencjom, tak jak kolekcje prêt-à-porter, dlatego aby wyglądać pięknie i modnie w tym wyjątkowym dniu, warto śledzić bieżące trendy. W tym roku przeważają koronki, które ponownie powracają do łask. Oprócz tego wysokie pęknięcia w sukienkach. Są seksowne i dają swobodę ruchu. Będą też modne głęboko wycięte dekolty na plecach – podkreśliła projektantka i zachęcała panny młode do eksperymentowania, ale w zgodzie ze sobą. Agata Wojtkiewicz opowiadała także o dodatkach i tegorocznych trendach – buty powinny być cieliste, srebrne, złote albo … kolorowe, jeżeli ktoś jest otwarty na nieszablonowe rozwiązania. Włosy – najmodniejsze w tym roku są warkocze albo twórczy nieład – oczywiście kontrolowany i przygotowany przez specjalistę fryzjera, tak aby pozostał niezmieniony przez całą noc. Agata Wojtkiewicz podkreślała również, że kreacja panny młodej, ale również młodego, powinna być dopasowana nie tylko do sylwetki, ale również do otoczenia i charakteru imprezy weselnej. Suknie zaprojektowane przez Wojtkiewicz i prezentowane podczas Open Wedding Day idealnie wpasowywały się w designerskie przestrzenie ANDEL’S HOTEL ŁÓDŹ. W ten sposób można było przekonać się na własne oczy, że ten design hotel stanowi wyjątkowe miejsce na tą wyjątkową noc.

Młode pary, które pojawiły się w hotelu tego dnia, miały możliwość nie tylko zobaczenia lobby hotelowego i sali balowej, w której można zorganizować wesele nawet dla 500 osób. Zwiedziły również 60-metrowy apartament, który w którym nowożeńcy spędzają swoją pierwszą noc na wspólnej drodze życia. Połączenie historycznych elementów architektonicznych, jak ściany z czerwonej cegły, z nowoczesną stylistyką i najwyższej jakości materiałami wykończeniowymi robią niesamowite wrażenie. Uczestnicy Open Wedding Day brali udział w konkursie, w którym nagrodą była właśnie noc w takim apartamencie. Szczęśliwi zwycięzcy, jako nowożeńcy mogą skorzystać z zaproszenia w ciągu najbliższego roku. Niezwykłe wrażenie na uczestnikach wydarzenia zrobił również pokaz tortów weselnych oraz specjały szefa kuchni Mirosława Jabłońskiego, które można było degustować pomiędzy rozmowami z ekspertami od organizacji imprez czy muzykami z zespołu Millenium Złote Przeboje. Tego dnia Diamond Photography zrobiło również w hotelu wyjatkową ślubną sesję zdjęciowe. Kilka jej efektów możecie zobaczyć na fan page’u ANDEL’S HOTEL ŁÓDŹ.

zdjęcia i tekst: HOTEL ANDEL’S

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *