4/7 Queen Boutique Hotel i Restauracja Amarylis w Krakowie

by piątek, sierpień 10, 2012

Chciałam Was dziś zaprosić do pięknego miejsca w Krakowie. QUEEN BOUTIQUE HOTEL**** jest wyjątkowym miejscem, gdzie tradycja spotyka nowoczesność, a polska gościnność zostaje ujęta w światowe standardy obsługi klienta. To właśnie tutaj, w samym sercu Krakowa, przygotowano dla Nowożeńców i ich gości stylowe, a zarazem niezwykle komfortowe wnętrza. Pracownicy QUEEN BOUTIQUE HOTEL**** łączą profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta z dbałością o zapewnienie prywatności oraz kameralnej atmosfery.

Ten ekskluzywny hotel rozpoczął swoją działalność w 2011 roku. Zarządzany jest przez rodzinę hotelarzy od kilkudziesięciu lat związaną z krakowskim rynkiem turystycznym. To właśnie wieloletnie doświadczenie, rodzinna pasja oraz nieustanne podążanie za najnowszymi trendami pozwoliły stworzyć QUEEN BOUTIQUE HOTEL**** – miejsce, gdzie każdy poczuje się wyjątkowy.

Hotel znajduje się w centrum Krakowa, przy ulicy Dietla 60, zaledwie 700 m od Wawelu. Z okien pokoi rozpościera się przepiękny widok na Zamek Królewski, oraz ogrody sąsiadującego klasztoru. Hotel posiada własne Beauty & SPA, urządzone w autentycznych i pięknie odrestaurowanych wnętrzach i oferujące wyjątkowe zabiegi. W piwnicach QUEEN BOUTIQUE HOTEL**** mieści się elegancka i klimatyczna RESTAURACJA AMARYLIS, w której gotują najlepsi kucharze, dbając o najwyższą jakość serwowanych potraw.

W hotelowej restauracji można zorganizować przyjęcie weselne na najwyższym poziomie, aby Młoda Para w pełni mogła cieszyć się swoim szczęściem i zapomnieć o wszelkich troskach w tym wyjątkowym i ważnym dla nich dniu. Stylowe i ponadczasowe wnętrze daje możliwość dowolnej aranżacji stylistycznej i kolorystycznej, co możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej. To bardzo ważne, przy wyborze miejsca przyjęcia, aby można było jego wnętrze przystosować do swojej wymarzonej aranżacji.

Do Waszej dyspozycji hotel oddaje przepiękne wnętrza, gustowny wystrój, znakomitą ofertę kulinarną oraz profesjonalny personel – a to wszystko połączone z serdeczną atmosferą oraz naszym pełnym zaangażowaniem w przygotowanie i przebieg tego ważnego wydarzenia.

W RESTAURACJI AMARYLIS znajdują się trzy sale dla maksymalnie 80 gości. Ich kameralna atmosfera oraz odpowiednio dobrana muzyka i oświetlenie sprawiają, iż jest to doskonałe miejsce na stylową, kameralną uroczystość weselną. Restauracja umożliwia  różne warianty ustawienia stołów zarówno kwadratowych, jak i okrągłych, nadających prestiż i elegancję uroczystości. Pozostałe sale można z powodzeniem zaadaptować, jako salę taneczną oraz salę z zimnym i słodkim bufetem. Ogromną atrakcją jest udostępniana sala konferencyjna Elisabeth, z przeszklonym dachem odsłaniającym piękne widoki i gwarantująca niezapomniane wspomnienia.

zdjęcia: materiały prasowe

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *