3/6 Niezły numer

by piątek, grudzień 28, 2012

Oznakowanie stołów na ślubach to już standard. Wiele z Czytelniczek nie pamięta czasów, kiedy nie było planów stołów, a goście rzucali się na miejsca, niczym na wolne fotele w autobusie w godzinach szczytu 😉 Wierzcie lub nie, ale nie raz słyszałam opowieści o gościach zajmujących całą długością ciała kilka krzeseł, machających marynarkami lub innymi częściami garderoby i krzyczących przez całą długość sali – Kryśka, zająłem nam miejsca! Tak, tak! To były wesela 😉 Dziś już takich nie ma, bo zdecydowana większość Par decyduje się na rozsadzenie gości przy wybranych stołach. Jak je oznaczyć? Dziś kolejna porcja pomysłów!

* * *

Pomalowane specjalną farbą do tablic butelki po winie doskonale sprawdzą się na przyjęciach w stylu garden party i rustykalnych weselach.

* * *

Eleganckie tabliczki z tekturki można wetknąć w specjalnie przygotowane skrzyneczki wypełnione np.: mchem.

* * *

Kolejny pomysł na rustykalne przyjęcie – numer namalowany na plastrze drewna. Uroczy!

* * *

Małe szkolne tabliczki można udekorować serduszkami, ptaszkami, motylkami. Wystarczy tylko paczka kolorowej kredy.

* * *

Numery w papierowych lampionach to świetny pomysł na przyjęcia ogrodowe, kiedy po zmroku będą one wyglądać szczególnie pięknie.

* * *

Numer może coś oznaczać. Wówczas ich wymowa będzie stanowić dla gości ciekawą rozrywkę, bo mogą sprawdzić na pozostałych stołach z czym wiąże się dany numer, nazwa, tytuł piosenki albo miasto.

* * *

Takie ramki, jak te na zdjęciu poniżej możecie znaleźć np.: w IKEA. Podoba mi się pomysł z tematyczną pocztówką na której nadrukowano numer.

* * *

Uwielbiam prostotę! A czy można było wymyślić coś prostszego, niż słoiczki wypełnione czystym, żółtym piaskiem (do kupienia w sklepach zoologicznych) i przewiązanie ich kolorowymi szmatkami? Można je dowolnie ozdobić – kwiatami, muszlami, rozgwiazdami lub sztucznymi motylkami i ptaszkami.

* * *

Zdjęcia z dzieciństwa :-) Pomysł nie wymagający komentarza :-) Ilość radości i wzruszeń będzie ogromna!

* * *

Pomysł dla wytrwałych 😉 Nazwy stołów wyryto w drewnianych deseczkach. Można to zrobić samodzielnie bądź zlecić w zakładzie stolarskim.

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: Kategoria: BUTTERFLY BOOK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *