4/5 Metaliczne torty

by piątek, maj 10, 2013

Metaliczne – srebrne, złote oraz perłowe torty są w tym roku bardzo popularne za oceanem. Metaliczne kolory świetnie łączą się z każdą paletą barw – i z pastelami, i z intensywnymi kolorami. Metaliczne mogą być bryły ciasta, ale również dodatki. Najpiękniejsze wg mnie są te projekty, które mają dodatek metalicznego koloru, ale nie jest on jedynym akcentem kolorystycznym. Złoto, srebro i kolor perłowy świetnie sprawdzi się przede wszystkim na ślubach w stylu glamour, miejskim oraz nowoczesnym. Kilka tortów zrobiło na mnie niezwykłe wrażenie! Zobaczycie je poniżej!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Mam ogromną słabość do połączenia różu i błękitu. Ale niekoniecznie w dziecięcym wydaniu tych barw. Raczej są to odcienie brudne, nieco przydymione. Do tej palety dodatek złota sprawiał, że całość nabrała charakteru i pazura.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolorystyka różowa, ale niejednolita! Ombre kolejne piętra tortu zostały rozdzielone złotym pasem w którym odciśnięto dodatkowo ozdobny wzór. Całość ozdobiona kwiatami nadała całości wyrafinowania.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

To mój faworyt z faworytów! Genialne połączenie faktur i tylko dwa kolory. Równorzędni partnerzy – biel i złoto! GENIALNY!

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Złoto zrównoważyło prostą bryłę, a umieszczony asymetrycznie kwiat nadał całej bryle lekkości.

* * *

MÓJ FAWORYT

zdjęcie poniżej

Kolejny przykład, że prostota jest najlepsza! Trzy kolory, gładka powierzchnia brył i kontrastująca z nimi nieregularna faktura róży. PYCHA!

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *