3/5 Pomysły na Drink Bar

by poniedziałek, lipiec 15, 2013

Bary z napojami stają się w Polsce równie popularne, co słodkie i słone bufety. I nie mam na myśli tylko barów alkoholowych, obsługiwanych przez profesjonalnych barmanów. Na świecie coraz większą przychylność zdobywają bary samoobsługowe – z alkoholem, ale również kawą, herbatami z różnych stron świata i napojami. Jak zaaranżować takie miejsce? Pomysłów jest bez liku! Najważniejsze jest pod względem dekoracji zaplanowanie miejsca w takim samym stylu, co reszta aranżacji. Natomiast w kwestii zawartości powinniście wyważyć pomiędzy ilością pań i panów, oraz innymi, serwowanymi do stolików napojami. Poniżej znajdziecie ciekawe pomysły na drink bary. Planujecie je na swoich ślubach?

* * *

Pełna samoobsługa! Mnóstwo dodatków, sosów i butelek z najróżniejszymi alkoholami! Większość ludzi ma swoje ulubione drinki, ale czasami z większą lub mniejszą ilością dodatków. Dzięki takiemu miejscu mogą samodzielnie skomponować swój ulubiony napój.

* * *

Drink bar w wersji coffe. Szczególnie polecam na jesienne i zimowe wesela.

* * *

Coś na polskie wesele – kącik z nalewkami! Jeśli Wasi rodzice lub dziadkowie pasjonują się domową produkcją nalewek, warto poprosić ich odpowiednio wcześniej o zaopatrzenie weselnego baru :-)

* * *

Kolejna propozycja na zimowy ślub! Idealna do zaaranżowania na zewnątrz obiektu, gdzie w termosach i termicznych kubkach na zmarzniętych gości czekać będzie kawa i herbata. Idealna po atrakcjach typu kulig!

* * *

Na lato, drink bar ze świeżo robioną lemoniadą powinien być obowiązkowy!

* * *

Miłośnicy amerykańskiej kultury z pewnością zachwycą się barem z coca-colą (koniecznie w eleganckich, szklanych butelkach) oraz mlecznymi, smakowymi shake’ami.

* * *

Drink bar może być również tematyczny. Na hiszpańskie wesele bar z sangrią.

* * *

Tęczowy bar – doskonały na wakacyjny ślub! Można go zaaranżować z butelek z sokami owocowymi.

* * *

Pomysł, który uwielbiam! Drink bar zaaranżowany na starej komodzie.

* * *

Bar winny w stylowej komodzie postarzanej techniką decoupage, trochę kwiatów i świec i gotowe!

zdjęcia: PINTREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *