3/6 Fryzury z warkoczy

by środa, wrzesień 25, 2013

Kasia / LOVEMYDRESS.PL – Kocham warkocze za to, jak ogromne możliwości dają. Jest właściwie nieskończona ilość kombinacji warkoczowych, dzięki czemu każda z nas znajdzie wśród nich fryzurę dla siebie- niezależnie od tego, czy ma cienkie i delikatne włosy, czy gęste i grube, kręcone czy proste. Nawet na stosunkowo krótkich włosach można zrobić warkocza dobieranego.

Warkocze w stylizacji ślubnej nadają dziewczęcego, subtelnego wyglądu. Do sukni w stylu vintage, empire czy greckiej bardzo sprawdzą się luźne warkocze (sprawiające wrażenie będących w nieładzie), proste kłosy, czy zwykłe warkocze upięte dookoła głowy.

Przy prostej sukni w o linii litery A fantastycznie wyglądają warkocze połączone z kokiem takim, jak na swoim ślubie miała Ola Kwaśniewska, bądź koki zaplątane nisko nad karkiem. Można wpleść kilka cieniutkich warkoczyków w koka, obwiązać warkocz dookoła podstawy koka, zrobić z grubszego warkocza opaskę z przodu głowy, z jednej strony głowy zapleść dobierany warkocz, który zniknie w koku…

Warkocze same w sobie są bardzo ozdobne, dlatego rzadko łączy się je z welonami. Do tego typu uczesania bardziej pasują delikatne żywe kwiatki, opaski czy wstążki, ewentualnie fascynatory.

Najpiękniejsze w warkoczach jest jednak to, że Wasza fryzura zawsze może być inna i zupełnie oryginalna- zależy to tylko od sprawności i kreatywności osoby, która będzie Was czesała.

Bridellemy również kochamy warkocze :-) Zobaczcie, jaką fryzurę miała nasza piękna modelka na wczorajszej sesji do magazynu BRIDELLE STYLEkliknij TU.

REKLAMA

źródło zdjęć: 1. Hairstylestars.com/ bellethemagazine.com, 2. Glamour.com/ stylemepretty.com, 3. blog.hairandmakeupbysteph.com/ brayola.com, 4. heartloveweddings.com/ pinterest.com, 5. piccsy.com/ theverylastdetail.com, 6. bellethemagazine.com
Tagi: , Kategoria: BEAUTY BOOK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *