1/7 Wesele w hotelu: czy warto korzystać z takiego rozwiązania?

by piątek, grudzień 6, 2013

Wesele w hotelu: czy warto korzystać z takiego rozwiązania?

Pozornie wydaje się zbędnym wydatkiem, w rzeczywistości jest jednak najlepszą szansą na rozwiązanie wszelkich problemów organizacyjnych przy redukcji kosztów do minimum. Możliwość skorzystania z sali balowej, wyżywienia oraz noclegu dla gości pod jednym dachem sprawia, że wesela w hotelach cieszą się coraz większą popularnością. Czy warto korzystać z takiego rozwiązania? W jakich sytuacjach cieszy się ono największą popularnością?

Wybór hotelu: podstawa sukcesu

Wybór odpowiedniego hotelu to podstawa. Wielu nowożeńców decyduje się na organizację swego przyjęcia w wielkich hotelach konferencyjnych, które z jednej strony położone są miejscu ustronnym i kameralnym, z drugiej – leżą w niewielkiej odległości od wielkich miast. Hotelremes.pl, którego główną specjalizacją jest organizacja konferencji i spotkań biznesowych, może być tu doskonałym przykładem. Położony w podpoznańskiej Opalenicy przyciąga kameralną atmosferą, choć do centrum Poznania lub portu lotniczego można się stąd dostać w ciągu trzydziestu minut. Dogodne położenie obiektu, w którym ma się odbyć uroczystość weselna, jest bardzo ważne.  Lokacja na obrzeżach wielkich miast pozwala na beztroską zabawę w miłym otoczeniu, a jednocześnie sprawia, że zaproszeni goście nie mają problemów z dostaniem się na teren obiektu.

Jakie możliwości gwarantuje hotel?

Impreza weselna organizowana w hotelu to nie tylko wygoda, ale i możliwość skorzystania w wyjątkowych udogodnień. Wiele młodych par przekonało się już o tym, jak wielkim komfortem jest połączenie przyjęcia z noclegiem w hotelu. Odpada problem związany ze znalezieniem miejsca dla gości przybywających z daleka, można też wyeliminować koszty transportu gości po zakończonej imprezie. Tym samym inwestycja w hotelowe apartamenty zwraca się z nawiązką. Co więcej, młoda para może spędzić noc poślubną w wyjątkowym otoczeniu, ciesząc się prywatnością.

Jakie jeszcze atrakcje czekają na tych, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie? Wspomniany już jako znany organizator wesel hotelremes.pl pozwala młodym parom i ich gościom na urozmaicenie sobie czasu w trakcie weselnego spotkania na wiele sposobów. Można zabawić się w parku linowym czy spróbować swych sił na polu golfowym. Dla wielu gości w dniu po imprezie bezcennym skarbem może się okazać pobyt w hotelowym spa lub wizyta w gabinecie odnowy biologicznej.

Urządzenie wesela w hotelu nie musi oznaczać zbyt wielkich wydatków, pozwala za to na rozwiązanie wielu problemów organizacyjnych oraz na urozmaicenie uroczystości weselnej. Dla osób, które odtąd będą tworzyć jedną wielką rodzinę, wspólna gra w golfa lub gra w siatkówkę może stać się doskonałym sposobem na integrację i nawiązanie bliższych stosunków.

REKLAMA

shutterstock_161870768bridelle

zdjęcia: SHUTTERSTOCK

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *