5/6 STYLIZACJE ŚLUBÓW

by czwartek, marzec 13, 2014

W dzisiejszym odcinku cyklu realizowanego z Agnieszką Ćwikłą-Suszek z agencji agencji konsultantów ślubnych AMP Advanced Marriage Projects pokażemy Wam jeden z moich najukochańszych duetów kolorystycznych – PINK&MINT! Kocham te kolory razem i osobno! Uważam, że razem tworzą jedną z najpiękniejszych ślubnych palet kolorystycznych. Kolory idealne do każdego typu stylizacji, dające ogromne możliwości wykorzystania. Jak można użyć tych kolorów? Na co warto zwrócić uwagę? Zobaczcie poniżej nasze inspiracje. A po inspirujących paletach, realizacja Agnieszki z różowo-miętowego, polskiego ślubu.

REKLAMA

* * *

Kwiatów w delikatnym, pastelowym odcieniu różowego jest mnóstwo! Nie będziecie mieć problemu z ich znalezieniem! Ja oczywiście polecam peonie :-) Ale również hortensje, eustomy, jaskry. Warto dodać kolor miętowy do dodatków papeteryjnych.

blush mint wedding

* * *

Słodkości w kolorze miętowym są oszałamiające! Ponieważ ten kolor w przyrodzie nie występuje często, warto użyć go właśnie w słodkościach, tkaninach i papierze.

Love-Mint

* * *

Miętowy tort ozdobiony różowymi kwiatami! WOW!

Mint_and_pink

* * *

Uwielbiam to połączenie! Suknie druhen w kolorze mięty i bukieciki z kwiatów w wielu odcieniach różu 😉

   Pink-and-mint-wedding_025 Pink-and-mint-wedding_026

* * *

W stylizacji Panny Młodej warto użyć tych braw w dodatkach – miętowe buty i różowe kwiaty. Świetnym pomysłem dla tych kolorów są lekkie dekoracje ze wstążek, tiulu (polecam szczególnie pompony) i papieru (np.: ogromne kwiaty).

pink-and-mint-wedding-colors-01

* * *

A jak zinterpretowała duet pink&mint Agnieszka? Oto jej cudowna realizacja, która powstała przy współpracy z Flovers (florystyka i dekoracje), For Love Design (papeteria), Cukiernia Sośniccy i Lechowscy (słodki bufet) i fotografki Małgorzaty Rakowskiej. Przepiękne kolory, obłędne słodkości (torty i ciasteczka BOSKIE!) i papeteria oraz romantyczne i moje ukochane vintage dekoracje!

zdjęcia: MAŁGORZATA RAKOWSKA

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *