5/5 Kolorowy zawrót głowy!

by wtorek, lipiec 22, 2014

Kiedy, jak nie w wakacje warto dodać do ślubnych stylizacji kolory! Owoce, kwiaty kuszą kolorami! Jak wprowadzić kolor do ślubnej stylizacji? Podpowiedzi znajdziecie poniżej :-) Dla Panny Młodej proponujemy buty (must have!) i kolorowe halki. Dla Pana Młodego – radosne skarpety (czy skarpety mogą być radosne?!). Na przyjęcie – proste i tanie dekoracje ze wstążek i balonów. A jako kulminacyjny punkt wesela, kolorowy tort. Nie piszemy w tym poście o kolorowych kwiatach i owocach, bo dla nich przygotowałyśmy oddzielny post, który już za kilka dni będzie na naszym blogu.

REKLAMA

* * *

TORT

To jeden z najprostszych i najbardziej efektownych sposobów na wprowadzenie koloru. Kolorowy tort ślubny najczęściej bazuje na białej/jasnej bryle ciasta i kolorowych dodatkach. Najpopularniejsze to oczywiście kwiaty, ale w okresie wakacyjnym zdecydowaniem polecamy dekoracje z owoców!

* * *

SUKNIA

Na całą kolorową suknię ślubną nie decyduje się wiele Panien Młodych. Jednak przywiązanie do tradycji i symboliki ślubnej kreacji jest silniejsze niż potrzeba wyeksponowania swojej indywidualności. Jednakże suknie z kolorowymi detalami – halkami, paskami lub kolorową częścią kreacji stają się coraz popularniejsze.

* * *

DEKORACJE

Jeśli miałabym wybierać pomiędzy ślubem monokolorystycznym lub kolorowych, bez wahania wybrałabym ten drugi. Kolor nadaje energię, klimat! I nie musicie od razu koncentrować się na wszystkich odcieniach tęczy 😉 Wystarczą trzy kolory, które stworzą wyjątkowy klimat. Przy tej okazji jeszcze raz polecam dekoracje z kolorowych wstążek i balonów. To tani i niesamowicie prosty oraz efektowny sposób na stworzenie aranżacji przestrzeni.

* * *

SKARPETKI

Zabawny, kolorowy detal męskiej garderoby! Warto dopasować do koloru skarpetek krawat lub muchę :-)

* * *

BUTY

Must have wg nas!

zdjęcia: PINTEREST

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *