ROZDAJEMY ZAPROSZENIA VIP NA OPEN BRIDAL DAY

by wtorek, grudzień 30, 2014

Wyjątkowy pokaz sukien ślubnych z kolekcji Demetrios, Cosmobella oraz Orea Sposa to główny punkt programu Wielkiej Gali Ślubnej Open Bridal Day, jaka odbędzie się 11 stycznia w Airport Hotel Okęcie w Warszawie i 18 stycznia w Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu. 

Dla Czytelniczek Bridelle organizatorzy przygotowali specjalną pulę zaproszeń VIP.

Nie tylko pokaz

Open Bridal Day to niepowtarzalna okazja, aby na żywo obejrzeć profesjonalny pokaz mody ślubnej, a następnie przymierzyć prezentowane na wybiegu suknie, licząc na fachowe porady stylistów. Podczas imprezy będzie można spotkać się także ze specjalistami z innych dziedzin: florystami, dekoratorami, fotografami, wizażystami, muzykami, wedding planerami, aby w spokojnej atmosferze porozmawiać na temat swojego ślubu.  Więcej informacji na temat atrakcji Open Bridal Day znajdziecie na www.openbridalday.com

Zaproszenia VIP

Dla czytelniczek Bridelle organizatorzy przygotowali specjalną pulę zaproszeń VIP. Co to oznacza? Miejsce dla dwóch osób w jednym z pierwszych rzędów tuż pod samą sceną oraz upominki.  Dzięki temu będziecie mieć szansę spokojnego obejrzenia pokazu w komfortowych warunkach.

Jak zdobyć zaproszenia?

Wystarczy, że na adres bridelle@bridelle.pl prześlecie maila o tytule Open Bridal Day, a w jego treści podacie swoje imię i nazwisko oraz informację, na który z pokazów chcecie się wybrać (do wyboru godzina 13.00 lub 15.00)

Warszawa (11 stycznia) g. 13:00

Warszawa (11 stycznia) g. 15:00

Na Wasze maile czekamy do 6 stycznia.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

open bridal day_plakat_warszawa_v1

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *