3/7 WASZE ŚLUBY Zuzia i Wojtek I

by poniedziałek, wrzesień 7, 2015

Kochamy śluby naszych Czytelniczek, które niczym nie ustępują przepięknym, zagranicznym realizacjom. Na taki ślub chciałabym Was dziś zaprosić. Zuzia i Wojtek powiedzieli sobie TAK, w najpiękniejszym i najbardziej romantycznym miesiącu, czyli maju! Cudowna, pierwsza zieleń, pierwsze peonie i pierwsze ciepłe promienie słońca! Równie promienna piękna Panna Młoda w cudnej sukni, gipiurowym bolerku i wianku olśniewa na każdym zdjęciu uśmiechem i spojrzeniem! Nie mogę oderwać oczu od przepięknej, rustykalno-sielskiej stylizacji Zuzi. Ten warkocz! Robiła go ręka mistrzyni! Co się okazało? Za piękną fryzurę Zuzi odpowiedzialna była Ola Czerwińska z którą mieliśmy ogromną przyjemność i zaszczyt pracować przy dwóch sesjach do książki BRIDELLE STYLE :-) Piękny makijaż Zuzi wykonała Marta Miazga. Zuzia wraz z Wojtkiem i swoimi najbliższymi babcią Alą, mamami  – Ewą i Joanną, świadkową Ewą i bratową Anią oraz firmą Limarose przygotowali cudowne dekoracje! Motywem przewodnim ślubu i wesela byłą juta i koronka z dodatkiem koloru różowego w odcieniach od jasnego baby pink, aż po amarant. Nie mogę napatrzeć się na cudne wazoniki i słoiczki z kwiatami, girlandy, drogowskazy, serduszka z kory, cudną eko papeterię! Wielkie brawa dla Pań i Wojtka za tak dopracowaną, przemyślaną i spójną aranżację. Cudny ślub, cudna Para, piękne detale! Jestem dumna, że polskie Panny Młode organizują samodzielnie tak olśniewające realizacje! Ślub Zuzi i Wojtka nominuję w plebiscycie THE BEST OF BRIDELLE 2015. Koniecznie przeczytajcie relację Zuzi i zobaczcie kolejne części reportażu do których linki znajdziecie poniżej.

* * *

Zuzia

Pewnego majowego popołudnia…

‚Ty i Ja spośród tysięcy

mocno trzymamy się za ręce,

niezwykły dzień, doniosła chwila

i szept nieśmiały: miły… miła…

Odtąd już razem zawsze i wszędzie.

Tak miało być i tak niech będzie. 

B. Leśmian

W przygotowania do naszego ślubu byli zaangażowani wszyscy najbliżsi. Był to cudownie zabiegany okres rodzinnych spotkań; podczas degustacji ciast, przygotowywania dekoracji, planowania usadzenia gości weselnych… Efekt przeszedł nasze oczekiwania. Wszystko było takie, jak to sobie wymarzyliśmy!

Chcieliśmy w pełni przeżyć każdą minutę tego dnia i chyba nam się udało. Począwszy od Błogosławieństwa Rodziców w Parku Oliwskim, poprzez uroczystość zaślubin w Katedrze Oliwskiej, aż po przyjęcie weselne – dzień obfitował w same wzruszenia. I minął stanowczo za szybko!

Rysunek1

ZOBACZ CZĘŚĆ 2

ZOBACZ CZĘŚĆ 3

* * *

PALETA KOLORÓW

ciemny róż amarant chiffon lawenda dark pink

NOWOŻEŃCY: Zuzia i Wojtek

DATA ŚLUBU: 9 maja 2015

WESELE: KALINÓWKA / Gdańsk

SUKNIA: Madeline Gardner New York z salonu WEDDING ROOM / Gdynia

BOLERKO: Anna Kara z salonu ARTTREND / Gdańsk

BUTY: Nine West

FRYZURA: ALEKSANDRA CZERWIŃSKA

MAKE UP: MARTA MIAZGA

FLORYSTYKA: KWIACIARNIA ALTERNATYWNA

GARNITUR I SPINKI: BYTOM

MUSZKA: Pierre Cardin

POSZETKA: POSZETKA

BUTY: BERWICK

ZEGAREK: Epos

PAPETERIA I DODATKI PAPIERNICZE: projekt Panna Młoda i Limarose / wykonanie LIMAROSE

MUZYKA: TEQUILA BAND

CIASTA I TORCIKI: MIELNIK

TORT: WEGA

FOTOBUDKA: MEDIA BOX POLSKA

FOTOGRAFIA: MARCIN MOROZOWSKI / LIGHT WEDDING

* * *

REKLAMA

bookab

zdjęcia: LIGHT WEDDING

http://www.bridelle.pl/?p=69577

Tagi: Kategoria: WASZE ŚLUBY

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *