Olga i Maciej I

by środa, 18 listopada, 2009
PALETA KOLORÓW

old gold paleta.ecru porcelana złoto chiffon

NOWOŻEŃCY: Olga i Maciej

DATA ŚLUBU: 27 czerwca 2009

MIEJSCE: Warszawa/Jabłonna

BUDŻET: 25 000 zł

* * *

Przeuroczy i misiowy ślub Olgi i Maćka zachwycił nas inwencją głównych bohaterów, ślicznymi dodatkami i niezwykłym urokiem Młodej Pary. Ogromnie podoba mi się misiowy motyw przewodni całego wydarzenia! Zapraszam Was na świetną zabawę w rustykalnym klimacie oraz piękną sesję w samym centrum miasta!

Olga: Chcieliśmy, aby nasz ślub był prosty, bez zbędnych frazesów – i myślę, że nam się to udało. Podeszliśmy do niego bez większego stresu – oczywiście lekka trema była, ale tylko na początku. Motywem przewodnim naszego ślubu był błękitnonosy miś Tatty Teddy – był na zaproszeniach, winietkach, wizytówkach, na wyhaftowanej pamiątce wiszącej teraz u nas na ścianie, a nawet na torcie!

Olga: Na zaproszeniach zaznaczyliśmy, żeby goście nie przynosili nam kwiatów – do własnoręcznie zrobionej skarbonki (również ozdobionej misiami :-)) zbieraliśmy pieniążki na jedzenie dla zwierzaków, za które później kupiliśmy cały wózek karmy i zawieźliśmy ją do pani prowadzącej schronisko. Była przeszczęśliwa 🙂

Jak najbardziej popieramy, takie inicjatywy i zachęcamy do nich przyszłych Nowożeńców! Olga miała na sobie uroczą suknię, szytą na miarę, wg jej pomysłu w pracowni sukien ślubnych ROXEN. Suknia była w kolorze ecru ze złotymi dodatkami – szarfą i haftami, także welon ozdobiony złotą nicią, został wykonany w pracowni ROXEN. Przepiękną fryzurę wyczarowała BEATA TOLAK z SALONU TOLAK.

Uspokajamy, zielone buciki zostały zastąpione pantofelkami 😉 Na tym samym zdjęciu, na półce, widoczna jest puszka, którą Olga wykonała samodzielnie na datki! Przeurocza Panna Młoda czeka już tylko na swojego Księcia!

I oto On! Pan Młody prezentował się niezwykle elegancko i stylowo! Wiązanka, którą przywiózł dla Olgi, wykonana została z łososiowych róż i szkieletów liści magnolii.

Uwielbiam i wzruszam się, oglądają takie zdjęcia! Szczęście, jakie towarzyszy ludziom tego dnia (a mam nadzieję, że później także) jest fantastyczne i zaraźliwe! Para Młoda przyjechała do kościoła złotym Jaguarem XJ.

Obrączki wykonane z żółtego złota, wykonane zostały na zamówienie w pracowni jubilerskiej wielokrotnie nagradzanego artysty, JANUSZA GLINICKIEGO, w Legionowie. Zawieszka i bransoletka Olgi pochodzą z salonu jubilerskiego AREN.

Olga: Nasze obrączki to model obustronnie wypukły z wygrawerowaną datą ślubu – niesamowicie wygodne!

Radosne powitanie Nowożeńców deszczem z żółtych i herbacianych płatków róż! Po uroczystości kościelnej Młoda Para wraz z gośćmi pojechali do sali weselnej BUCHNIKOWA CHATA w Jabłonnej, pod Warszawa.

zdjęcia: TOMASZ ŚWIERNOGA

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *