Olga i Maciej II

by środa, 18 listopada, 2009
Przyjęcie weselne odbyło się w BUCHNIKOWEJ CHACIE w Jabłonnej pod Warszawą. Tego dnia było wyjątkowo gorąco i wybór sali weselnej, z ogrodem, był doskonałym pomysłem!

Olga: Rewelacyjny lokal stylizowany na wiejską chatę, bardzo swojski klimat. Przed lokalem zadaszony taras, doskonałe miejsce w duszny letni wieczór – taki jak podczas naszego ślubu 🙂 Przepyszne jedzenie, właścicielka lokalu niezwykle miła i życzliwa, spełniała wszystkie nasze życzenia!

Zdjęcia w dniu ślubu wykonał TOMASZ ŚWIERNOGA – świetnie udokumentowane przygotowania, ślub i wesele są dla Olgi i Maćka piękną pamiątką. Fotograf, zaproponował także Nowożeńcom, bardzo ciekawy pomysł:

Olga:  Bardzo dobrym pomysłem, podsuniętym przez fotografa, było zrobienie sesji przed lokalem z udziałem gości – rewelacyjna pamiątka!

Szampańska zabawa trwała do białego rana! Czekoladowy tort Nowożeńcy zamówili w cukierni ELSNER. Całe wydarzenie było filmowane przez ekipę PRACOWNI WSPOMNIEŃ.

Olga: Ułożyliśmy własny scenariusz montażu płyty i wybraliśmy utwory, które miały stanowić tło filmu. Komplet płyt w pięknych opakowaniach dostaliśmy już tydzień po ślubie!

Jedyną rzeczą, której żałują Olga i Maciek był brak DJ na weselu.

Olga: Warto jest wertować strony internetowe, wysyłać dziesiątki zapytań – nie należy się ograniczać do dwóch, czy trzech firm. Ponieważ organizacja ślubu jest bardzo pracochłonna, trzeba pomyśleć o wszystkim z naprawdę sporym wyprzedzeniem – rok to minimum. Wtedy można zaplanować wszystko spokojnie i bez pośpiechu. Myślcie przede wszystkim o tym, co Wam się podoba. Nie patrzcie na gusta innych, bo jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje 🙂 To Wasz dzień i to Wy macie go zapamiętać, jako ten jedyny i niepowtarzalny – reszta osób tworzy dla Was jedynie tło. To Wy jesteście tego dnia najważniejsi 🙂

zdjęcia: TOMASZ ŚWIERNOGA

* * *

Chcesz, aby Twój ślub został tak samo zaprezentowany? Jak to zrobić? Sprawdź tutaj ZGŁOŚCIE SIĘ!

Tagi: , Kategoria: WASZE ŚLUBY 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *