7/7 Lauretki warsztatów WHITE!

by piątek, 25 listopada, 2011
Kochane Bridelki!

Poniżej lista laureatek konkursu (i kilka nagrodzonych uzasadnień), które otrzymują bezpłatne zaproszenia na warsztaty ślubne WHITE zorganizowane przez Agatę Wojtkiewicz.

Nasz sponsor zdecydował się na przekazanie, aż 20 zaproszeń dla naszych Czytelniczek!

* * *

Kasia P. – Nasz ślub zaplanowaliśmy na 22 września 2011 roku, czyli można powiedzieć że już jesienią. Na warsztatach z chęcią dowiedziałabym się jaki krój sukni ślubnej ukrył by wady mojej sylwetki, a co by uwydatniło atuty. Z chęcią posłucham również rad, dotyczących makijażu.

Ewelina P. – Ślubujemy 14 lipca 2012 roku. Mam nadzieję, że będzie  to piękne i słoneczne LATO Na potwierdzenie chęci uczestniczenia w warsztatach jest to że oprócz „pięciu świętych rzeczy” czyli sali, orkiestry, kucharki, kamerzysty i fotografa nie mam na nic innego żadnego pomysłu… nie wiem jaka sukienka, jakie makijaż, po prostu jestem w lesie z pomysłami.

Nina L. – 25.08.2011, 2011, lato. Bardzo chciałabym wziąć udział w warsztatach, ponieważ jeszcze przed zaręczynami zobaczyłam suknie Agaty Wojtkiewicz i wiedziałam, że o takiej marzę.

Kasia L. – Dlaczego ja mam otrzymać zaproszenie? Powodów jest kilka. Pierwszy – nie wiedziałam o warsztatach w Łodzi, a stąd jestem i bardzo chciałabym w nich uczestniczyć! Drugi – mój ślub miał odbyć się w Grecji, co próbowałam zorganizować tydzien temu – niestety bez powodzenia (okoniem stanal nam polski ksiądz.. ehh). Drugi w kolejce jest właśnie łódzki Andels. Poza tym caly czas nie udało mi się znaleźć odpowiedniej sukienki – szukam krótkiej, a na razie nie widzę altenatywy dla projektów Macieja Zienia. Chciałabym patriotycznie pozostać przy polskim projektancie – może Agata zaproponuje coś ciekawego? Do planowanej sierpniowej daty przyszłego roku zostało już niewiele czasu, a ja jestem ciągle w polu! Wybierzcie mnie 🙂

Paulina M. – długo się zastanawiałam, czy wysłać zgłoszenie. Po prostu nie wierzę, że moglibyśmy wygrać konkurs, ale w związku z tym, że mam wyjątkowego Piotra, dla którego jestem wyjątkowa to chciałabym, żeby nasz ślub był wyjątkowy. Ryzykuję i zgłaszam, że planujemy nasz ślub jesienią 2011.

Ola F. – Witam serdecznie, chciałabym wziąć udział w konkursie o warsztaty ślubne. Planuję ślub we wrześniu 2012 roku, chciałbym wziąć udział w warsztatach, gdyż nie mam pojęcia, jak dobrać makijaż czy sukienkę do swojej figury.

Pozostałe laureatki – Sylwia E., Ania D., Karolina T., Asia G., Jagoda K., Patrycja J., Agata L., Marta G., Magda M., Magda D., Dorota C., Hania K., Asia K., Ula S.

GRATULUJEMY!

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0