7/7 Wielki konkurs AFŚ!

by piątek, 2 grudnia, 2011
Kochane Bridelki! Blog Bridelle.pl jest patronem fantastycznego konkursu zorganizowanego przez AGENCJĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ! Do wygrania sesja zdjęciowa! Zapraszamy i zachęcamy!

* * *

Co zrobić? Jak działać?

Nic prostszego… Odwiedź Facebook-ową stronę AGENCJI FOTOGRAFII ŚLUBNEJ i kliknij Lubię to, w ten sposób staniesz się naszym fanem.

Co dalej?

Na Tablicy Facebookowej AFS wystarczy umieścić zdjęcie, na którym jesteś razem ze swoją drugą połówką oraz podpisać je Waszymi imionami + konkurs (np. Joanna i Mariusz Konkurs). Jeżeli chcesz zgłosić znajomych, lub kogoś z rodziny śmiało! Konkurs jest dla Par zarówno przed jak i po ślubie. Tematyka zdjęcia jest dowolna 🙂 Warunek jest jeden: para na zdjęciu musi być rozpoznawalna 🙂 zatem zachęcamy do kreatywności! Działajcie!

Kto wygrywa?

Wygraną parę wybieramy My- czyli AGENCJA FOTOGRAFII ŚLUBNEJ.

Możesz jednak zwiększyć swoje szanse odwiedzając regularnie naszego BLOGA i komentując na bieżąco umieszczone tam wpisy. Najbardziej aktywne osoby na pewno zostaną przez nas zauważone i nagrodzone!

Nie musicie nic lajkować, ani komentować, ale jeśli macie ochotę, to zaproście swoich znajomych do polubienia Agencji Fotografii Ślubnej na FB.

Ważne informacje

– zdjęcia przyjmujemy do 22 grudnia

– ogłoszenie wyników 23 grudnia

– wygrana sesja zostanie opublikowana na BLOGU oraz FB

– Wygrana Para otrzyma od nas 35 zdjęć wydrukowanych oraz na DVD w formie wysokiej jakości plików (przygotowanych do druku)

– sesję zrealizujemy do końca kwietnia 2012 w Warszawie lub okolicach

– przewidzieliśmy również nagrody dodatkowe dla kolejnych 3 par 🙂

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *