8/11 Poznajmy Zwycięzców!

by środa, 16 marca, 2011
Kochane! Na ostatni nasz konkurs foto przyszło mnóstwo pięknych i inspirujących stylizacji! Fundatorka nagrody miała nie lada zagwozdkę, który pomysł nagrodzić! I nagrodziła trzy Pary! I miejsce przyznała Dorocie za pomysł na realizacje filmowe, wyróżnienia dla Agnieszki  za wykorzystanie w przygotowaniach i stylizacji pasji i hobby obojga Narzeczonych oraz dla Aleksandry za staranne i profesjonalne przygotowanie koncepcji sesji. Wszystkie trzy Pary otrzymują od KWIECIEŃ STUDIO sesję zaręczynową! Gratulujemy i zapraszamy do naszych nowych konkursów TU.

* * *

NAGRODA GŁÓWNA

DOROTA – STYLIZACJE FILMOWE

Klasyka scen i filmów miłosnych! Takie sceny z filmów jak: Casablanca, Romeo i Julia, Dirty Dancing, Love Story, Przeminęło z wiatrem, Rzymskie wakacje, Titanic i Śniadanie u Tiffany’ego.  Czyli klasyka gatunku, sceny z filmów o wielkich kochankach, parach połączonych ogromną miłością. Sceny, które wszyscy znamy. Stylizacja dość prosta, ale efekt gwarantowany 🙂

* * *

WYRÓŻNIENIE I

AGNIESZKA – PODNIEBNE WARIACJE

Już od dawna marzymy o sesji narzeczeńskiej w aeroklubie. Mój narzeczony jest pasjonatem samolotów, nawet pracę magisterską pisze na ten temat. Zaczęło się w dzieciństwie od modeli do sklejania, potem klocków lego z samolotami (nawet teraz czasami dostaje je pod choinkę), ma chyba większość dostępnych na rynku książek na temat lotniarstwa. Ja zaś uwielbiam latać, gdy byłam małą dziewczynką chciałam zostać stewardessą. Nie zrealizowałam tych planów, ale wesele chcielibyśmy utrzymać w takim klimacie. Niestety nie jest możliwe zorganizowanie przyjęcia w hangarze, więc skupimy się tylko na dodatkach: zaproszenia jako bilety lotnicze, takie winietki, a jako prezenty dla gości kruche ciasteczka w kształcie samolotów. Mam nadzieję, że nasz pomysł spodoba się naszym bliskim.

* * *

WYRÓŻNIENIE II

ALEKSANDRA – RETRO I SŁODKIE LATA 50.

Moja wymarzona sesja zaręczynowa powinna być wykonana w stylu retro. Wyśnione dla mnie otoczenie to piękny park, pełen zieleni i kwiatów. Mój narzeczony i ja siedzimy na kolorowym kocu mojej babci i jemy podwieczorek, składający się ze świeżych owoców i aromatycznej herbaty. Obok leży gitara, na której później mój ukochany będzie grał. Romantyczną atmosferę dopełni śpiew ptaków w tle. Na zdjęciach chciałabym być ubrana w romantyczną, jak przystało na okazję, granatową sukienkę z czerwonymi dodatkami: tiulowym paskiem związanym na kokardkę i bucikami à la lata 50. Fryzura będzie lekko skręcona na lokówce, włosy lekko podpięte a na to nałożony kapelusik z woalką. Makijaż naturalny, z lekko zaznaczonymi pomadką ustami. Dopełni to także klasyczna torebka koktajlowa oraz złota biżuteria (wisiorek i kolczyki). Mężczyzna mojego życia będzie ubrany jak przystało na dżentelmena – biała koszula, ciemne spodnie i buty. Szary kapelusz oraz pasujące czerwone szelki uzupełnią strój. Po pikniku wybierzemy się na spacer po parku z dwoma czerwonymi balonami, trzymając się za ręce i całując się czule.

miejsce piknik i spacer w parku

styl miejski romans w stylu retro

ubranie on – biała koszula, ciemne spodnie i buty, czerwone szelki, szary kapelusz retro

ona – granatowa sukienka koktajlowa, czerwone buty i pasek, koktajlowa torebka retro, czarna woalka

biżuteria ona złoty naszyjnik i kolczyki

fryzura ona lekkie fale, włosy zebrane z tyłu

make-up makijaż klasyczny, podkreślone usta i oczy

akcesoria dwa czerwone baloniki nadmuchany helem, gitara klasyczna, koc + dwie stare filiżanki i dzbanek na herbatę, dwie kolorowe poduszki, bukiecik kilku czerwonych tulipanów, owoce w koszyczku

tło park, natura, zieleń, drzewa

paleta kolorów

* * *

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0