9/9 KONKURS! Wygraj aplikację rzęs Secret Lashes!

by poniedziałek, 15 sierpnia, 2011
WYGRAJ APLIKACJĘ RZĘS SECRET LASHES!

Wygraj zagęszczanie oraz przedłużanie rzęs i olśniewaj spojrzeniem!

Marzysz o głębokim spojrzeniu i zniewalających, gęstych rzęsach?

Rzęsy warte grzechu!

Wspólnie z SECRET LASHES ogłaszamy konkurs na najciekawszą odpowiedź na pytanie, dlaczego podczas tego wyjątkowego dla każdego kobiety dnia, jakim jest ślub, oczy i ich oprawa są szczególnie ważne?

Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Zwycięzca konkursu otrzymają od SECRET LASHES darmową aplikację rzęs w jednym z wybranych punktów na terenie całego kraju!

Do dzieła Bridelki!

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 31 sierpnia 2011 roku.

Propozycje wysyłajcie na maila bridelle@bridelle.pl z hasłem KONKURS.

* * *

SECRET LASHES to profesjonalna, nowoczesna metoda przedłużania rzęs. To najmodniejsze rozwiązanie skutecznie i efektywnie podkreśleni piękno Twoich oczu. Najwyższej jakości rzęsy Secret Lashes zachowują się i wyglądają jak prawdziwe. Innowacyjna metoda Secret Lashes, czyli przedłużanie rzęs 1:1, polega na przyklejaniu ich pojedynczo włosek do włoska. Rzęsy te produkowane są z jedwabiu z domieszką syntetyczną zapewniającą trwałość i odpowiedni profil rzęsy. Aplikacja jest bezbolesna, nie wpływa na stan powiek i włosków, a cała procedura zajmuje od 60 do 180 minut. Klej stosowany przez Secret Lashes jest bezpieczny i co najważniejsze niewidoczny. Możemy wybierać spośród wielu kształtów, grubości i długości rzęs, tak aby stworzyć najbardziej naturalny i pożądany przez nas wygląd oka. Secret Lashes zapewnia pięknie podkreślone spojrzenie bez względu na porę dnia i brak czasu.

zdjęcia: SECRET LASHES
Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0