Wygraj wymarzony bukiet z Bridelle i G-Fiore!

by czwartek, 27 stycznia, 2011
WYGRAJ WYMARZONY BUKIET ŚLUBNY!

Marzysz o wyjątkowym bukiecie? Możesz go wygrać w naszym konkursie.

Wspólnie z pracownią florystyczną G-Fiore ogłaszamy konkurs na najbardziej nietypowy sposób trzymania bukietu  ślubnego. Wszystko zależy od Waszej inwencji i pomysłowości! Czekamy na Wasze rysunki, zdjęcia, kolaże, filmy, opisy!

Zaskoczcie nas! Pokażcie, jak kreatywne jesteście!

Zwyciężczyni konkursu otrzyma od pracowni G-FIORE wiązankę dopasowaną stylistycznie do sukni.

Do dzieła Bridelki!

Czekamy na Wasze pomysły do 15 lutego 2011 roku.

Propozycje wysyłajcie na maila bridelle@bridelle.pl z hasłem KONKURS.

Pracownia przygotuje wymarzony bukiet na podstawie zdjęć ze swoich realizacji, lub zaproponuje indywidualną realizację dopasowaną do sukni (po przesłaniu przez zdobywcę nagrody zdjęć sukni). Pracownia Florystyczna G-Fiore zastrzega, iż w przypadku bukietów złożonych min. 
z tulipanów, peonii i innych sezonowych kwiatów, ich wykonanie będzie możliwe jedynie w miesiącach ich występowania. Transport na terenie aglomeracji warszawskiej gratis. Transport na terenie Polski będzie ustalany indywidualnie.

* * *

Pracownia Florystyczna G-Fiore, już od ponad 17 lat dekoruje kwiatami świat, przez co posiada największe w Polsce doświadczenie w realizacji najbardziej wyrafinowanych i nietuzinkowych marzeń Par Młodych. We wszystkie bukiety, ale też i inne dekoracje kwiatowe wkładamy serce, przez co wszystkie nasze realizacje są wyjątkowe i zawsze wykonane z najwyższej jakości kwiatów. A dzięki nieprzewidywalności natury przejawiającej się często w niespotykanym kształcie, czy barwie kwiatów każdy bukiet jest niepowtarzalny.zdjęcia: G-FIORE PRACOWNIA FLORYSTYCZNA

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0