1/8 Sooo Sexy! Sesję buduarową wygrała…

by piątek, 17 sierpnia, 2012
Zaczynamy piątek ogłoszeniem wyników konkursu w którym do wygrania była sesja buduarowa ufundowana przez jednego z moich ulubionych fotografów – Roberta Przepiórkę ze studio SESJASLUBNA.COM.PL. Przesłane odpowiedzi na pytanie – Dlaczego wybrałam tego mężczyznę? rozczuliły nas i rozbawiły nierzadko do łez 🙂 Cudownie argumentowałyście, dlaczego ON. Po przeczytaniu wszystkich odpowiedzi zdecydowaliśmy się nagrodzić Karolinę (mail kalorina83@…). Dlaczego? Za szczerą prawdę 😉

Karolina – Dlaczego wybrałam tego mężczyznę? Odpowiedz na to pytanie jest dosyć prosta, w sumie nie miałam innego wyjścia- jest jedynym mężczyzną który ma na tyle cierpliwości by mnie znieść 😉 Oczywiście czyni to Go tym moim wyjątkowym wyjątkiem, tym jednym jedynym któremu poświęcam swe życie 🙂 Przy nim czuję się na swoim miejscu, bez przymusu, bez ciśnień po prostu Ja i On – rzeczywista rzeczywistość!!!

Serdecznie gratuluję! Decyzją naszego sponsora wszystkie biorące udział w konkursie dziewczyny otrzymują zniżkę w wysokości 30% na sesję buduarową. Zniżka jest do wykorzystania do końca roku 2012. Szczegóły wyślemy Wam na maila. Zapraszam Was również dziś na kolejny konkurs w którym do wygrania będzie biżuteria!

zdjęcia: SESJASLUBNA.COM.PL

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0