8/8 KONKURS! Wygraj dekorację stołu z MY BIG DAY!

by środa, 18 lipca, 2012
WYGRAJ PEŁNĄ DEKORACJĘ STOŁU PARY MŁODEJ!

Wspólnie z pracownią dekoratorską MY BIG DAY , ogłaszamy konkurs w którym do wygrania jest pełna dekoracja stołu Pary Młodej!

Pracownia wyczaruje na Waszym stole niesamowite dekoracje z kwiatów i dodatków w określonym przez Was stylu! Nie musicie się już martwić o kwiaty, obrusy, serwety, ręcznie robione detale na Waszym weselnym stole!

* * *

Co trzeba zrobić, aby wygrać dekorację stołu Pary Młodej?

Wystarczy, że polubisz MY BIG DAY na FACEBOOK (kliknij na napis FACEBOOK i zostaniesz przeniesiona na oficjalny fan page)

oraz

polubisz Bridelle na FACEBOOKU (kliknij na napis FACEBOOK i zostaniesz przeniesiona na nasz oficjalny fan page)

oraz

wyślesz na maila bridelle@bridelle.pl link do swojego FB (już po polubieniu sponsora i nas) w celu weryfikacji

i OPIS lub KOLAŻ SWOJEGO WYMARZONEGO MOTYWU PRZEWODNIEGO!

Uwzględnijcie motywy przewodnie, kolory, kwiaty! Niech Wasza wyobraźnia nas zaskoczy!

Wygrana praca zostanie zrealizowana przez pracownię MY BIG DAY na stole Młodej Pary!

UWAGA!

Nagroda do zrealizowania jest wyłącznie na terenie województwa mazowieckiego.

* * *

Wśród przesłanych propozycji wybrana zostanie najciekawsza i najbardziej oryginalna!

Do dzieła Bridelki!

Konkurs trwa od 18 lipca do 1 sierpnia 2012 roku.

Zwycięzców ogłosimy 3 sierpnia 2012 roku.

* * *

Pracownia MY BIG DAY. Zajmujemy się projektowaniem ślubów oraz wesel. Prowadzimy Parę Młodą od samego początku, pomagając odnaleźć styl i kolorystykę, które będą odzwierciedleniem charakterów Młodych. Tworzymy spójny projekt, w którym każdy element jest częścią całości. Śluby tematyczne, kwiaty, dekoracje, dodatki, prezenciki dla gości, zaproszenia, atrakcje, słodki bufet, winietki, plany Sali, tort …- w zakres naszych usług wchodzi wszystko to, co sprawi, że Wasz ślub stanie się naprawdę wyjątkowy.

Jesteśmy uparte i nowatorskie, i zaszczepiamy te cechy w naszych Parach mówiąc: Zadajcie sobie pytanie: Jakie wrażenie chcecie zrobić na swoich gościach? Co chcielibyście im przekazać? Bądźcie wyjątkowi, szaleni. Zaskoczcie wszystkich. Stwórzcie coś nowego i niepowtarzalnego, na przekór tradycjom. Stwórzcie swoją własną tradycję. MY BIG DAY zaprojektuje Wasz ślub i wesele tak, aby każdy szczegół wystroju był częścią historii o Was samych. Zrobimy wszystko aby stworzyć wyjątkowy nastrój, który na długo pozostanie w pamięci Waszej i gości.

* * *

A ja dodam od siebie, że spędziłam na ich stronie dużo czasu, zachwycając się kolejnymi realizacjami 🙂 Szczególnie tymi z końmi i peoniami 😉

zdjęcia: MY BIG DAY

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0