9/9 {HOT SEXY BEST} Sensar i Aleksandra Wyżga

by piątek, 26 października, 2012
Witam dziś na blogu agencję konsultantów ślubnych SENSAR i fotografkę ALEKSANDRĘ WYŻGĘ. Joanna Kłosińska z SENSAR przesłała nam ten reportaż jakiś czas temu, ale pomyślałam, że opublikujemy go, jak za oknami będzie już szaro i smutno! Tak energetycznej Pary i kolorystyki nie widziałam jeszcze w tegorocznych realizacjach! Przepiękne kwiaty, żywe kolory, intensywne połączenia! Do tego mnóstwo poczucia humoru, które towarzyszyło Młodej Parze i ich gościom od samego początku. Uwielbiam takie śluby i zapraszam Was na relację Joanny oraz reportaż Aleksandry. I witamy na Bridelle 🙂

* * *

Joanna Kłosińska SENSAR – Maryśka i Mariusz to niezwykle energetyczna i wiecznie roześmiana Para, która zgłosiła się do nas pół roku przed ślubem i weselem. Na samym początku poinformowali nas, że jeśli nie pomożemy im w organizacji ślubu i wesela, to decyzję o małżeństwie odkładać będą w nieskończoność, ze względu na ogrom obowiązków zawodowych. Dlatego też było nam niezmiernie miło, że ostatecznie powierzyli nam organizację swojego ślubu i wesela. Ich ślub i wesele odbył się w jeden z najgorętszych dni tego lata. 40- stopniowy żar lał się dosłownie z nieba. Stąd wszechobecne wentylatory na zdjęciach, które dodatkowo wspomagały klimatyzację!

Jako kolor przewodni ślubu i wesela Młodzi wybrali energetyczne połączenie różu, pomarańczu i limonki, które świetnie komponowały się ze śnieżnobiałą suknią ślubną i jasnym kolorem sali weselnej. Pomarańczowe, różowe i limonkowe były kwiaty, świece, wstążeczki przy pokrowcach na krzesła, bukiet Panny Młodej, butonierka Pana Młodego, dekoracja auta.

Wszystko stanowiło spójną całość – marzenie każdego organizatora ślubów i fotografa. Oby więcej takich ślubów 🙂 Zdjęcie za stołem Młodej Pary, tablica z rozsadzeniem gości i numerki na stoły zostały wykonane na bazie fotografii wykonanych w trakcie sesji narzeczeńskiej na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. W każdym z numerków na stołach zostało wykorzystane inne ujęcie Marii i Mariusza, ale na jednym tle.

Candy bar i bomboniery ze słodyczami zrobiły furorę. Ozdobne wstążeczki przy bombonierach zostały “rozpracowane” przez dzieci tak szybko, że nie zdążyliśmy nawet zrobić zdjęć, gdy wszystko stało pięknie ustawione 🙂 Do ołtarza poprowadził Maryśkę dumny Tata. Orszak rozpoczynały dwie przesympatyczne dziewczynki sypiące płatkami róż i elegancki chłopiec niosący obrączki na poduszeczce wykonanej ze świeżych kwiatów. Po wyjściu z kościoła Młoda Para została obsypana płatkami róż i zasypana pięknymi życzeniami składanymi przez gości. Karty z życzeniami i koperty goście wrzucali do card boxa. Przepyszny tort weselny udekorowany został oczywiście w kolorach wesela. Miał smak ananasowo – kokosowy.

Zabawę uświetniał zespół grający na żywo. Fantastyczna wokalistka, która miała okazję nagrywać singla w wytwórni płytowej w USA z samym Wyclefem Jeanem i Fergie, zaśpiewała na pierwszy taniec piosenkę Sylwii Grzeszczak pt. “Bajka” . W trakcie przyjęcia miał również miejsce mini recital świetnej skrzypaczki z utworami Vanessy Mae.

Aby ożywić nudną czynność wpisów do księgi gości Maria i Mariusz zdecydowali się na wykorzystanie polaroida. Każdy z gości robił na miejscu zdjęcie polaroidem, czekał “susząc” zdjęcie aby sprawdzić jak wyszedł, wklejał je do księgi gości i umieszczał swój wpis. Muszę powiedzieć, że na tym weselu była wyjątkowa kolejka do księgi gości 🙂 Zdjęcia wykonywała profesjonalna fotografka Aleksandra Wyżga, która swoją niespożytą energią potrafi zarazić wszystkich wokół 🙂

* * *

PALETA KOLORÓW

limonka amarant paleta.hotorange chiffon groszek

NOWOŻEŃCY: Maria i Mariusz

DATA ŚLUBU: 28 lipca 2012

ŚLUB I WESELE: Legnica

DEKORACJE: Bella Vida

TORT: Cukiernia Meryk

SUKNIA: Meggie Soterro

WEDDING PLANNER: SENSAR

FOTOGRAFIA: ALEKSANDRA WYŻGA

* * *

zdjęcia: ALEKSANDRA WYŻGA
Tagi: Kategoria: {HOT SEXY BEST} 0

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *