9/9 KONKURS! Wygraj bąbla!

by poniedziałek, 19 marca, 2012WYGRAJ BĄBLA OD ANNA PIĘTA BAND DESIGN!

Wyjątkowa, seksowna i urocza ozdoba do włosów!

Alternatywa dla welonu, albo ozdoba na zmianę podczas wesela!

Dla nowoczesnej Panny Młodej!

Bądź trendy!

Wspólnie z pracowniąANNY PIĘTY ogłaszamy konkurs w którym do wygrania jest:

BĄBEL POKAZANY NA PIERWSZY ZDJĘCIU !

* * *

Co trzeba zrobić, aby wygrać bąbla?

Wystarczy, że polubisz ANNĘ PIĘTĘ na jej profilu na FACEBOOKU oraz pod tym wpisem zostawisz swoje imię i prześlesz na maila uzasadnienie dlaczego to Ty powinnaś wygrać.

W zabawie będą brać udział wyłącznie osoby, które zostawią imię na blogu Bridelle.pl

Wpisy pozostawione na FB, innych blogach nie będą brane pod uwagę!

Pamiętaj, aby podać poprawny adres mailowy!

* * *

Czekamy na głosy do 2 kwietnia 2012 roku. Spośród zostawionych głosów wybrana zostanie jedna osoba, która otrzyma bąbla.

Wyniki ogłosimy 4 kwietnia 2012 roku.

Do dzieła Bridelki!

* * *

* * *

ANNA PIĘTA zajmuje się projektowaniem stroików i ozdób na włosy od około 2 lat. Do tworzenia tych woalkowo – guzikowych obiektów skłoniła ją organiczna chęć zmian życiowych, poszukiwanie nowości i wielki sentyment do lat 20- tych. Zapragnęła mieć tamten czas na swojej głowie, a potem zobaczyć go u innych. Może być coś w wersji oderwanej od rzeczywistości lub w bardzo codziennym wydaniu. Projektantka używa wszystkiego co pozwala się przyszyć i trzyma formę a do tego jest nowoczesne i twarzowe. Ilość wzorów jest nieograniczona i dostosowana do indywidualnych potrzeb. Autorka raczej nie powiela swoich modeli, po to by każda nosicielka była posiadaczką unikalnej i jedynej w swoim rodzaju ozdoby. Urocze, zadziorne i zawadiackie! Bąbel, który jest do wygrania w naszym konkursie, miała na głowie Małgosia Socha w serialu Prosto w serce. Prace Ani możecie zobaczyć na jej stronie ANNA PIĘTA oraz profilu na FACEBOOK.

ZDJĘCIA ( na niebieskim tle): Jola Skóra/ STYLIZACJA FRYZUR I MAKIJAŻ: Sławek Oszajca Hair & Makeup/ MODELKA : Karolina Zawadzka
ZDJĘCIA (na białym tle): K Pictures /  MAKIJAŻ: Basia Piecowska / MODELKI: Marta Nalazek i Karolina Zawadzka
Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0