9/9 WIELKI KONKURS! Wygraj obrączki ślubne!

by poniedziałek, 7 maja, 2012
CHCESZ MIEĆ NIESAMOWITE OBRĄCZKI ŚLUBNE?

Możesz je wygrać w naszym konkursie!

Pracownia Pana Andrzeja Bielaka INNEOBRACZKI.PL, którego prace wielokrotnie pokazywaliśmy na blogu, przygotowała dla Was niesamowitą nagrodę!

Do wygrania jest bon o wartości 2500 zł na dowolnie wybrane obrączki z oferty INNEOBRACZKI.PL

Co trzeba zrobić?

1. Polubić Pracownię INNEOBRACZKI.PL na Facebooku (kliknij TU)

2. Polubić Bridelle na Facebooku (kliknij TU)

3. Pod tym wpisem w komentarzu zostawić swoje imię oraz poprawny adres e-mailowy a na maila przesłać uzasadnienie dlaczego to Ty powinnaś wygrać.

4. Udostępnić na swoim profilu FB zdjęcie konkursowe z naszego profilu (kliknij TU – użyj opcji Udostępnij)

5. Wysłać na maila bridelle@bridelle.pl w celu weryfikacji link do swojego konta na FB już po udostępnieniu zdjęcia

I to wszystko!

Czas trwania konkursu od 7 maja 2012 do 4 czerwca 2012 roku.

Spośród pozostawionych pod tym wpisem imion w komentarzach wybierzemy osobę, która otrzyma bon o wartości 2500 zł na obrączki.

* * *

UWAGA!

WAŻNE INFORMACJE! PRZECZYTAJ!

1. Imiona i e-maile pozostawione w innych miejscach, niż ten post nie będą  brały udziału w naszym wyborze! Osoba, która zostanie wybrana, a na jej profilu FB nie będzie udostępnionego zdjęcia konkursowego oraz wśród ulubionych stron nie będzie pracowni INNEOBRACZKI.PL oraz BRIDELLE zostanie zdyskwalifikowana, a wybór zostanie przeprowadzony ponownie.

2. Wartość bonu wynosi 2500 zł. W przypadku, kiedy zwycięzca wybierze z oferty droższe obrączki lub dodatkowe odpłatne usługi przekraczające wartość bonu zobowiązany jest do uiszczenia różnicy. W przypadku, kiedy zwycięzca wybierze z oferty tańsze obrączki, nie przysługuje mu zwrot różnicy pieniężnej.

3. Obrączki wykonywane są na indywidualne zamówienie. Czas realizacji zamówionych obrączek wynosi 4-5 tygodni.

4. Zwycięzca może zrealizować bon w każdym mieście w którym przedstawicielstwo ma Pracownia INNEOBRACZKI.PL (wykaz TU) lub przez sklep online INNEOBRACZKI.PL

5. Zwycięzca zobowiązany jest do przesłania zdjęcia gotowych obrączek już na dłoniach Narzeczonych 🙂 Zdjęcie opublikowane zostanie na blogu Bridelle, stronie pracowni INNEOBRACZKI.PL oraz naszych profilach FB.

* * *

zdjęcia: INNEOBRACZKI.PL

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0