9/9 Wygraj z LANEVE wyjątkową biżuterię

by piątek, 8 czerwca, 2012
CHCESZ MIEĆ PIĘKNĄ BIŻUTERIĘ DO ŚLUBU?

Możesz ją wygrać w naszym konkursie!

Wspólnie z butikiem LANEVE.PL zapraszamy Was na konkurs w którym do wygrania jest, aż 10 nagród!

1. MIEJSCE – naszyjnik i voucher z rabatem 30% na zakupy w sklepie online

2. MIEJSCE – bransoletka i voucher z rabatem 25% na zakupy w sklepie online

3. MIEJSCE – kolczyki i voucher z rabatem 20% na zakupy w sklepie online

4. – 10. MIEJSCE – vouchery z rabatem 15% na zakupy w sklepie online

Co trzeba zrobić?

1. Polubić butik LANEVE.PL na Facebooku (kliknij TU)

2. Polubić Bridelle na Facebooku (kliknij TU)

3. Pod tym wpisem w komentarzu zostawić swoje imię oraz poprawny adres e-mailowy w polu e-mail

4. Udostępnić na swoim profilu FB zdjęcie konkursowe z naszego profilu (kliknij TU – użyj opcji Udostępnij)

5. Wysłać na maila bridelle@bridelle.pl w celu weryfikacji link do swojego konta na FB już po udostępnieniu zdjęcia

I to wszystko!

Czas trwania konkursu od 8 czerwca  2012 do 24 czerwca 2012 roku do godziny 23:59.

Wyniki ogłoszone zostaną 25 czerwca 2012 roku.

Spośród pozostawionych pod tym wpisem imion w komentarzach wylosujemy 10 osób, które otrzymają pokazaną niżej biżuterię i vouchery z rabatami na zakupy.

* * *

Firma LANEVE powstała, aby przybliżyć polskim klientkom świat biżuterii Made in Italy. Będąc wyłącznym dystrybutorem biżuterii DIM Bijoux na Polskę pragniemy ułatwić każdej kobiecie stworzenie nowego, oryginalnego wizerunku… zawsze wtedy, kiedy ma na to ochotę.

Źródłem sukcesu LANEVE jest strategia silnej marki, oparta o absolutną unikalność i wyjątkowość kolekcji DIM Bijoux, która na rynku polskim nie ma bezpośredniej konkurencji. Istnieje wiele firm posiadających w ofercie różnorodną biżuterię, lecz żadna z nich nie łączy w sobie tak unikalnych cech. DIM Bijoux to kompilacja biżuterii modowej, artystycznej, ręcznie robionej, wytwarzanej z wysokiej jakości materiałów naturalnych, niesprowadzanych z krajów azjatyckich, w całości produkowanej we Włoszech. Jest to zarazem marka ekskluzywna, skierowana do bardzo wymagających klientek, ceniących sobie jakość, własny styli wyjątkowość.

Kolekcje DIM Bijoux odzwierciedlają najnowsze tendencje w światowej modzie, zachowując przy tym swój włoski, niepowtarzalny styl. To więcej niż tylko biżuteria. To smak, styl, klasa, ekskluzywność, którą teraz może osiągnąć każda kobieta. Historia DIM Bijoux sięga 1982 roku, kiedy powstaje rodzinne studio specjalizujące się w projektowaniu biżuterii. W ostatnich latach ogromne zainteresowanie autorskimi kolekcjami skłoniło firmę do rozwinięcia własnej produkcji.

DIM Bijoux wbrew światowym tendencjom prowadzi produkcję ręczną we Włoszech, co umożliwia pielęgnowanie takich wartości jak oryginalny design, tworzenie krótkich, niepowtarzalnych serii, wysoką jakość materiałów oraz bezpośrednią kontrolę nad procesami produkcyjnymi. Każda kolekcja wykonywana jest ręcznie przez doświadczonych ekspertów, którzy z niezwykłą precyzją i fantazją kreują małe biżuteryjne dzieła sztuki. Kolekcje DIM Bijoux potrafią odmienić i urozmaicić wygląd każdej kobiety i wzbogacić każdy styl.

CAŁĄ KOLEKCJĘ ZNAJDZIESZ NA STRONIE LANEVE

zdjęcia: LANEVE

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0