I już wiemy, kto wygrał suknię ślubną od ROYAL SPLENDOR!

by środa, 14 marca, 2012
Już wiemy do wygrał suknie! Ekipa ROYAL SPLENDOR wybrała spośród przesłanych maili najciekawsze wypowiedzi. Mamy dwie zwyciężczynie! Serdecznie gratulujemy! Dla pozostałych uczestników konkursu sponsor również przygotował niespodziankę! Wszystkie pozostałe osoby biorące udział w konkursie otrzymują 35% zniżki na suknie z salonu ROYAL SPLENDOR! A oto wygrane osoby, ich wypowiedzi oraz zdjęcia wybranych sukni!

* * *

Pierwszą nagrodę w konkursie ROYAL SPLENDOR i Bridelle – suknię Ann Marie szytą na miarę otrzymuje Jolanta Gazda, za wierszyk, który rozweselił całą naszą załogę – oto fragment:

Dla zakochanych wszystkich snów spełnienie
Lista już zamknięta, wszystko załatwione
Lecz smutek nieustannie nęka przyszłą żonę
Młody dwoi się w trudach, stale wypytuje:
– Co też moja Luba serce Twe nurtuje?
– Czy się rozmyśliłaś, nie chcesz mnie za męża?
– Czy urody mi brakuje, czy większego..oręża?
Młoda tylko wzdycha, smutno się uśmiecha
– Kocham Cię mój miły, w Tobie ma pociecha
Problem mój ogromny z innej jest przyczyny
Od ślubu dzieli nas dni kilka, niemalże godziny
Wszystko już zrobione, mogę się założyć
– Lecz mój mężu przyszły JA NIE MAM CO NA ŚLUB WŁOŻYĆ!!!

A to wypowiedź Pani Jolanty – I cóż, dlaczego to właśnie ja powinnam wygrać tą moją wymarzoną suknię, którą jest model Ann Marie i dlaczego właśnie ją?  Bo zapewne sama nigdy nie odważyłabym się jej kupić, bo jest piękna, sexy, wyjątkowa, bajkowa, zjawiskowa i myślę, że ja właśnie tak będę w niej wyglądać, a przynajmniej dołożę wszelkich starań aby tak było 🙂 Dlaczego jeszcze? Bo wszystkim oczy zbieleją ;-), bo mój narzeczony padnie z zachwytu, bo będę wszystkim mówić z jakiego super salonu ją mam i przy współudziale jakiego portalu oraz polecać Was całym sercem, bo chcę zamanifestować, że krótka też piękna i na ślub wcale nie musi być długa! Bo będę ją godnie prezentować (moją nienaganną figurą ;-)), bo myślę, że jest stworzona właśnie dla mnie! 😉

* * *

Ex aequo nagrodę w postaci sukni Karen otrzymuje tajemnicza Pani Anna o mailu anjaog@poczta.fm. Oto jej wypowiedź – Wybrana przeze mnie suknią to model Karen. Dlaczego właśnie ta suknia? Od dziecka marzyłam, pewnie jak każda mała dziewczynka o wielkim balu, na którym poczuję się jak księżniczka. Chciałam założyć przepiękną suknię, wyglądać olśniewająco i przyciągać uwagę wszystkich zebranych. Chciałam spodobać się mojemu narzeczonemu. Chciałam usłyszeć piosenkę Już mi niosą suknię z welonem i pewnym krokiem podążać w jego stronę w sukni, która będzie wyjątkowa – odda moje marzenia z dzieciństwa. Od ponad roku moje życie uległo wielu zmianom. Miałam przepiękne zaręczyny. Pomimo wielu przeciwności życie stało się lepsze, ale już nie tak proste jak w dziecięcych marzeniach, kiedy piękna suknia pojawiała się w głowie na pstryknięcie palca. Teraz mam pierścionek zaręczynowy na palcu i okazję zrealizować swoje dziecięce marzenia. Przepiękna, delikatna, biała z malutkim akcentem w innym kolorze… Na samą myśl szybciej bije mi serce. Wyobrażam sobie siebie w sukni, która spełni moje dziecięce marzenia i uśmiecham się sama do siebie bo ten dzień przecież jest już tak blisko.

* * *

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0