POWIEDZ JAK BARDZO KOCHASZ! Konkurs Walentynkowy 5czwartych i Bridelle

by wtorek, 7 lutego, 2012
Z okazji zbliżających się Walentynek wspólnie ze studio 5CZWARTYCH mamy dla Was fantastyczny konkurs – POWIEDZ JAK BARDZO KOCHASZ!

Do wygrania sesja zdjęciowa ufundowana i wykonana przez 5CZWARTYCH!

CO TRZEBA ZROBIĆ?

1. Wejdź na profil 5czwartych na FACEBOOK.

2. Wypełnij znajdującą się tam ankietę.

3. Napisz w kilku zdaniach, jak bardzo kochasz swoją drugą połówkę.

4. Przygotuj Wasze wspólne zdjęcie i załącz je do aplikacji. Zdjęcie nie może być mniejsze niż 1000 px po dłuższym boku i nie większe objętościowo niż 2 MB.

5. Zdjęcie z Waszymi imionami zostanie opublikowane w galerii konkursowej.

I już! Teraz wszystko zależy od Was i Waszych znajomych! Ilość oddanych głosów zliczana będzie na podstawie kliknięć LUBIĘ TO!

6. Wybrane zostanie 5 zdjęć o największej ilości lajków 😉

7. Z finałowej 5. jury czyli 5CZWARTYCH i Bridelle wybierzemy zwycięską Parę, która otrzyma sesję zdjęciową wykonaną przez 5CZWARTYCH oraz dwie nagrody pocieszenia w postaci 50% kuponów rabatowych na sesję.

8. Pełen regulamin znajduje się na stronie TU.

KONKURS TRWA DO 14 LUTEGO 2012!

* * *

5CZWARTYCH, czyli Agnieszka i Marcin. Ich zdjęcia były wielokrotnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach – WPJA, AGWPJA, ISPWP, Fearless. Od ponad 13-tu lat małżeństwo bez zdjęć z własnego ślubu. Może dlatego maksymalnie zaangażowali się w tworzenie tej wyjątkowej pamiątki ze ślubu innych par. Fotografują wszędzie – w małych miasteczkach i wsiach, w pięknych gotyckich kościołach i malutkich drewnianych kościółkach, tak samo traktują przyjęcia odbywające się w salach gimnastycznych szkoły, jak i w pałacach oraz dworkach. Wszędzie są ludzie i to oni stanowią główny element ich fotografii – reportaż ślubny o charakterze dokumentalnym, usługę polegającą na świadomym rejestrowaniu wydarzeń wyjątkowego dnia w życiu dwojga ludzi, bez ingerencji fotografa w zdarzenia. Pokazują emocje – zarówno na pierwszym planie, jak i na drugim – często równie istotnym. Agnieszka i Marcin opowiadają zdjęciami historię o ludziach i rzeczach jakimi są, bez manipulacji, pozowania i ingerowania w rzeczywistość. Sesja zdjęciowa jest dla nich po prostu dobrą zabawą, w efekcie której powstaną zdjęcia, jak najlepiej oddające relacje między parą oraz osobowość fotografowanych.

Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0