1/9 Warszawska edycja warsztatów „White wszystko o ślubach”

by piątek, 4 stycznia, 2013Warszawska edycja warsztatów „White wszystko o ślubach” już 13 stycznia w Hyatt Regency Warsaw!

Już dziś Was zapraszamy, a dla naszych Czytelniczek mamy 5 podwójnych wejściówek!

Co trzeba zrobić, aby je wygrać? O tym za chwilkę!

Już 13 stycznia 2013 roku odbędzie się warszawska edycja warsztatów „White – wszystko o ślubach”, których pomysłodawczynią jest Agata Wojtkiewicz. To już trzecie spotkanie organizowane przez projektantkę w stolicy. Tym razem prezentacja tendencji ślubnych odbędzie się w hotelu Hyatt Regency Warsaw.

Agata Wojtkiewicz trzeci rok z rzędu organizuje spotkania dla par młodych, które szukają alternatywnej i niebanalnej mody ślubnej. W grudniu miała miejsce łódzka odsłona warsztatów „White – wszystko o ślubach”. Dwugodzinne szkolenie połączone z prezentacją ślubnych stylizacji odbyło się w andel’s Hotel Łódź. Natomiast w Warszawie swoje wnętrza na potrzeby warsztatów udostępni uczestnikom luksusowy hotel Hyatt Regency Warsaw.

Cieszę się, że tegoroczne warsztaty organizuję wspólnie z hotelem Hyatt Regency Warsaw. Każdorazowo, planując spotkania z przyszłymi parami młodymi staram się nadać im wymiar kameralnej atmosfery, dlatego miejsca, w których odbywają się warsztaty są eleganckie i wyjątkowe. Uczestnicy warszawskiej edycji będą mieli możliwość zapoznania się ze ślubną ofertą ekskluzywnego hotelu, ale też poznają ogólne zasady, jakimi należy kierować się przy wyborze miejsca na wesele – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz.

Oprócz informacji dotyczących planowania przyjęcia weselnego, uczestnicy warsztatów uzyskają także wiedzę na temat tendencji w modzie ślubnej. Propozycje dla kobiet zaprezentuje Agata Wojtkiewicz, natomiast o trendach dla mężczyzn opowie współwłaściciel marki Macaroni Tomato – Wojciech Szarski.

W trakcie spotkania odbędzie się pokaz tendencji ślubnych. Modelki zaprezentują suknie projektu Agaty Wojtkiewicz wraz z pasującymi do nich dodatkami. O modnej biżuterii opowie właścicielka marki Kate&Kate – Katarzyna Rychlewska. Z kolei o niebanalnym, niekoniecznie białym, ślubnym obuwiu – współwłaścicielki butiku Loft37.pl.

W spotkaniu udział wezmą także eksperci z branży beauty, którzy podpowiedzą w jaki sposób przygotować nasze ciało do tego ważnego dnia oraz w jaki sposób wykonać idealny ślubny make-up. O modnych fryzurach opowie z kolei przedstawicielka studia fryzjerskiego Hair-à-Porter.

Ponadto uczestnicy spotkania dowiedzą się w jaki sposób zaaranżować miejsce uroczystości oraz wesela. Opowie o tym Katarzyna Oleksiewicz z Floral Deco. Natomiast porad dotyczących idealnych, ślubnych fotografii udzieli Marta Łącka z  noFOTOnoFUN.

Warsztaty odbędą się w niedzielę, 13 stycznia 2013 roku, w godzinach 16.00-18.00, w Sali Balowej Hyatt Regency Warsaw. Zapisy na warsztaty odbywają się za pośrednictwem wydarzenia utworzonego na stronie Atelier Agaty Wojtkiewicz na FACEBOOK.

DLA NASZYCH CZYTELNICZEK MAMY 5 PODWÓJNYCH ZAPROSZEŃ!

Co zrobić, aby je zdobyć?

Wystarczy przesłać do nas swoją odpowiedź na pytanie, który ślub znanej Pary, był wg Ciebie i dlaczego najpiękniejszy!

Na Wasze odpowiedzi czekam do 9 stycznia do 23:59.

Odpowiedzi wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu prosimy przesyłać na maila bridelle@bridelle.pl z tytułem WHITE.

zdjęcia: MARTA ŁĄCKA / NO FOTO NO FUN

zdjęcia: materiały prasowe
Tagi: , Kategoria: KONKURSY! 0