3/5 Metoda piórkowa – najefektywniejsza metoda makijażu permanentnego brwi

by piątek, 14 listopada, 2014Metoda piórkowa – najefektywniejsza metoda makijażu permanentnego brwi

Metoda piórkowa z miejsca podbiła serca kobiet. Daje najbardziej naturalny efekt makijażu permanentnego. Dobrze wykonany zabieg sprawia, że trudno odróżnić makijaż od naturalnych brwi. Na czym polega ta innowacja?

Współczesne kobiety dbają nie tylko o nienaganny, modny ubiór, ale poszukują również innowacyjnych rozwiązań w kwestiach kosmetycznych. Stąd właśnie tak duże zainteresowanie makijażem permanentnym brwi, a konkretnie metodą piórkową zwaną również kreskową.

Korygowanie brwi metodą piórkową

Istotną kwestią jest fakt, że w tej właśnie metodzie stosuje się igły jednorazowego użytku, co zapewnia bezpieczeństwo i sterylność podczas zabiegu. Igły te są bardzo cienkie i połączone ze sobą na zasadzie piórka. Innowacyjność metody wobec tradycyjnych rozwiązań polega nie tylko na większej higienie związanej z narzędziami jednorazowego użytku, ale również na mniejszej ingerencji w skórę twarzy. Cienka igła wprowadzana jest jedynie pod warstwę naskórka. Sprawia to, że zabieg jest mniej bolesny, a obrzęk goi się bardzo szybko. Skóra właściwa nie zostaje w żaden sposób naruszona. Wystarczy kilka godzin, aby cieszyć się efektem jaki daje makijaż permanentny brwi metodą piórkową

Zabieg kierowany jest do pań, które nie mają czasu na codzienną pielęgnację oraz regulację brwi, która wymaga zaangażowania i skupienia. Oferta dedykowana jest również do kobiet, które straciły brwi w wyniku choroby, oparzenia czy innych problemów skórnych.

Główne zalety metody piórkowej

Metoda piórkowa brwi ma wiele zalet, ale do najważniejszych należy rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi. W porównaniu z tradycyjną mechaniczną metodą trwa o wiele krócej, gdyż wyeliminowany zostaje etap rysowania kropek oraz ich nakłuwania. Pozwala to również na znaczne zmniejszenie bólu. Same nakłucia nie niszczą skóry, a barwnik wprowadzany jest jedynie pod pierwszą warstwę naskórka. Zaczerwienienie i ból mijają jeszcze tego samego dnia.

Największą jednak zaletą jest bardzo naturalny wygląd brwi. Jeśli zabieg przeprowadzony jest w profesjonalnym salonie kosmetycznym, możliwe jest różnicowanie włosa cienkiego od grubego. Sprawia to, że brwi wyglądają perfekcyjnie i kobieco. Więcej informacji na temat makijażu permanentnego brwi można znaleźć na stronie www.strefa-piekna.pl.

REKLAMA

shutterstock_167382239

zdjęcia: shutterstock.com